- BARVA: Tan ,Meso, črna, rdeča ect - VELIKOST: US4~US11 - VIŠINA: 5 cm, 6 cm, 7.5 cm, 8,5 cm, 9 cm, 10 cm , se lahko meri; - ZGORNJI MATERIAL: nubuk usnje +očesa; - EDINI MATERIAL: mehka podplatom z antilop usnja; - UPORABA Za: Notranja stranka/ dvorana/ plesišču, itd.; - Primerna plesa: Salsa Rumba Tango Kizomba Chacha Bachata Dvorana Plesne Čevlje

Velikost Podrobnosti

O Ladijski

Predmeti, ki bodo dobavljeni v roku 1-7 delovni dan po plačilu, dopolnjene prejeli.Izdelek dobite, ki jih na Kitajskem Pošti ali www.rotary-lent.si Standardna Dostava(bomo poslali vaše paket z brezplačno številko za sledenje,doseže večina držav, v roku 15 do 45 delovnih dni.Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.

Vrnitev&Vračilo

Če želite vračilo, ker predmeta, napake ali kakšne druge težave s kakovostjo, nas kontaktirajte v roku 3 dni po tem, ko ste ga dobili.Takse, ki se nanašajo na pošiljanje nazaj treba prehitel sami.Manj kot 1 odstotek parcele včasih lahko izgubijo, ampak prosim, ne skrbite o tem.Če še vedno ne dobite svoj naročenih izdelkov v oceno časa, vas prosimo, da stik z nami, kakor hitro, kot si lahko.Bomo biti odgovorna za ponovno pošiljanje nove elemente.Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembna.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo rešiti vaš concems.

Zgodba Blagovne Znamke

Osredotočite se na oskrbo visoke Kakovosti in Modni slog latinsko Dvorana Baleta, Jazz plesne čevlje & dancewear za vse plesalcev, hvala vam !

Podplat Materiala Krava Pljuvali
Spol ženske latinsko-plesni čevlji
Blagovne znamke salsa plesni čevlji
Datum Izdaje Spring2019