Ženska Mini Obleka za Clubwear Povodcem Vratu Čipke-up Votlih Iz ribja mreža Obleko brez Rokavov Backless Stretchy Bodycon Obleke

Set Vključuje : 1Pc Obleko

Stanje : Novo Blagovno Znamko

Material : Najlon, Spandex

Značilnosti :

Iz najlona in elastičnih vlaken, udobno nositi, obleko ima dobre prilagodljivosti, ena velikost ustreza večini.

Povodcem vratu čipke-up design, ribja mreža slog, vas naredi bolj privlačno in očarljivo, spicing do vaše vsakdanje življenje.

Lahko se nosi kot spodnje perilo,clubwear, nightdress, ki je primerna za Valentinovo, obletnico dan, date night, poroko, medene tedne, itd.

Prosimo, da preverite naše velikost grafikona, skrbno, da bi našli najboljše prileganje.Ročno pranje hladno priporočam.

Velikost :

Bankrot: 75-110 cm/29.5-palčni 43.3

Prijazno Nasveti: velikost se meri z rokami, prosimo, dovolite manjše napake merjenja.Foto barvo morda malo razlikuje od dejanskega izdelka zaradi barvni zaslon različnih zaslonov.

Sezona Poletje
Vzorec Tipa Trdna
Rokav Slog tank
Blagovna Znamka iEFiEL