VRHUNSKE TKANINE: 93% poliester, 7% spandex tkanine, ki omogoča naš kavč zajema več stretchy in trpežne, ki zagotavljajo dobro delovanje in udobje.Popolnoma pralni stroj.Primeren je za večino vrst zofe, kot so armless zofe, armrest zofe, L-obliki zofe, modularno zofe, tkanine, zofe ali usnjene zofe z vrzeli.Prosimo, da ukrepa pred nakupom.Enotni sedež kavč pokrov je primeren za dolžine od 90 do 140 cm / 35 do 55 cm.Dvosed pesek-ženske pokrov, ki je primerna za dolžino 145 do 185 cm / 57 72 cm.Tri-sedež kavč kritje Primerne dolžine 190 230 cm / 75 do 90 centimetrov.Kavč kritje za štirimi sedeži je primerna za dolžino 235 300 cm / 92 do 118 cm.Če je vaš kavč je L-shaped ali stisnjena v kot in je sestavljen iz 2 delov, morate naročiti 2-delni set Kavč zajema lahko varujejo vaše pohištvo iz madežev, obrabo in poškodbe.To je zelo primerna tudi za družine s hišnimi ljubljenčki.

1. Svetovni promet.Če ne morete rešiti svoj račun takoj po dražbi, počakajte nekaj minut in poskusite znova.Plačilo mora biti vložen v 3 dneh.

2. Se ukvarjajo z odredbo, v času po plačilu preverjanje.

3. Smo le ladja za potrjeno naročilo naslov.Vaše naročilo naslov, se mora ujemati vaš naslov za dostavo.

4. Storitev prevoza ur, ki jih je prevoznik, razen ob koncu tedna in prazniki.Dostava časi se lahko razlikujejo, še posebej v času počitnic.

5.Če ne prejmete blago v roku 30 dni po plačilu, prosimo, obrnite na nas.Bomo spremljali blaga in dobili nazaj v najkrajšem možnem času.Naš cilj je, da bi stranke zadovoljne!

6. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

7. Slike prikazane so ne dejanske elemente in so samo za referenco.

8. Čas dostave:

A.Od dneva prejema, imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnejo.Če imate v lasti element za več kot 7 dni, se šteje, da se uporabljajo in ne bomo se vrniti ali zamenjati.Brez izjem!Tovorni krije kupec in prodajalec na pol.

B. Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje, točen razlog za vračilo in številko naročila.

C. Bomo povrnili celoten znesek protiponudb po prejemu element v prvotno stanje in embalaže, vključno z vsemi deli in pribor.Tako kupec in prodajalec prekličete www.rotary-lent.si transakcije.Druga možnost je, lahko se odločite za zamenjavo.

D. Če izdelek ne ustreza oglaševanje zahteve, bomo nosi vse stroške dostave.

Veliko Barve, Kavč Kritje,100% poliester Tkanine Kavč Kritje,Non-slip Kavč Kritje,Enostavno čiščenje Kavč Kritje,Elastičnost Kavč Kritje,Mehko Kavč Kritje,Štirje letni časi Kavč Kritje, Sodobno Kavč Kritje, Modularni Kavč Kritje,

1 Sedeži Kavč Kritje,2 Sedeži Kavč Kritje,Kavč slipcovers

3 Sedeži kritje za kavč ,4 Sedeži Kavč Kritje,1/2/3/4 Sedežna Kavču kritje Kotu Kavč Kritje,Področna Kavč Pokrov

L Obliki Kavč Kritje, ,3/2/1 sedežna Kavč Brisačo