Opozorilo Št Parkiranje Kovine Znaki Tin Plakat Previdno Nevarnost Ne Kaditi Steno Umetnosti Slikarstva Oglaševanje Odbor Vintage Doma Dekor YD019

Opis: Retro Kovine Znaki/ Ploščica se pogosto uporablja v bari, pubi, klubi, hiše, kavarne, trgovine, restavracije itd.okraski ali se lahko uporablja za poroko, rojstni dan, nagrad ali vse vrste dogodkov, darila ali kot zbirateljstvo.Velikost izdelka: 20x30cm ( 7.87x11.8-palčni) Material: Visoko Kakovosti Okolja prijazno Kovinski Paket Vključuje: 1 kos tin znak Bomo uporabili Dve Pene Krovu, da bi se izognili paket razdeljene po Pošti.

Slog Ameriški Stil
Material Kovine