Novi Vrhovi Tank Ženske Dolg Rokav Črnilo Tie-dye Fitnes Srajce Seksi Vaja Crop Tops Nogavice Ženske Tekaški Športni Obrabe Telovadnici Oblačila

Ta Slog se lahko nosi na obeh straneh

Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite vaše pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic za podrobno oceno vašega naročila.Če ne boste zadovoljni z našimi porducts, pls obrnite na nas pred pusti negativne povratne informacije, ali pa podrobno oceno.Zagotavljamo vam, da bomo 100% slove vsak problem za vas.Če imate kakršna koli vprašanja, plaese vas prosimo, da nas kontaktirate.Veseli smo, da vam pomaga rešiti to.Vsi kupci, ki,Prosimo, preverite vaš naslov za dostavo in informacije, preden bi plačilo.Če ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova plačila.

Čas dostave: čas Obdelave: 1. Smo običajno ladja element, ki v roku 3 delovnih dni po prejetem jasno plačilo od kupca. 2. Vseh pošiljanja, vključno s poštnino in stroškov ravnanja. ★Standardna dostava čas za www.rotary-lent.si Standardna Dostava: Normalnih Pogojih: Prispeli na namembni kraj v približno 16-35 dni ★Standardni dobavni rok z zda post: Imamo skladišče v NAS, predmet bo odposlano od NAS skladišče.Dostaviti NAM običajno traja okrog 3-7 delovnih dni.

Če imate kakršno koli vprašanje v zvezi s politiko vračanja, vas prosimo, da nas kontaktirate!Če je izdelek poškodovan ali drugi problem ki jih dobavitelja, ga lahko vrnete izdelek, da nas v svoje prvotno stanje za vračilo ali exchange.Prosimo, kontaktirajte nas za podrobnosti samo v 7 dneh po tem, ko dobite paket.Se bomo vrnili vaš denar ali exchange potem, ko smo prejeli vaše vrnete elemente.Vrnitev ladijski promet pristojbina se plača kupec.Če izberete brezplačno dostavo možnost, vaš paket bo dostavljeno neposredno v vaš dom le enkrat, ali ga bodo poslali na vaš lokalni pošti, potem boste morali vzeti vaš številko za sledenje in vaše osebne izkaznice za zbiranje predmetov.Vas bomo obvestili takoj, ko je vaša parcela je bila poslana.

Vrsta Tkanine Česano
Oblačila Dolžina Kratka
Rokav Dolžina(cm) Polno
Slog Seksi & Klub