Nov Dom Daljinski upravljalnik KRALJESTVU Plug 100V-240V 10A Oice Nadzor WIFI Smart Vtičnica Čas Daljinski upravljalnik Delo Z Amazon Alexa Google

Opis:

100% popolnoma Nova in Visoke Kakovosti!

APP:eWeLink

2. Delež Nadzor:Delež naprav z drugimi eWeLink računov.

3. Čas : Podporo max 8 omogočen en/repeat/odštevanja časovni razporedi za vsako napravo.

4. Privzeta nastavitev za vklop stanja privzeto stanje naprave: vklopite ali IZKLOPITE napravo, kadar je za vklop.

5. Prizorišče/Smart Scene:lahko nastavite prizorov ali smart sproži vklop/izklop naprave.

Glasovni Nadzor: Deluje z za Alexa in Google asistent za glasovni nadzor.Moč vaše naprave, ne da bi dvignili prst.

Fantastično Design: Enostavna namestitev, brez središča in naročnina potrebno; Super mini telo in kompaktna oblika, ne zavzamejo veliko prostora.

Specifikacije:

Material: PC/ABS

Velikost: 58*58*33 mm.

Barva: bela.

Nazivna napetost:100~240V AC

Največji tok:10A/2200W

Brezžična vrsta: WiFi 2.4 G

Delovna frekvenca: 50/60Hz.

Brezžično frekvenčno: 2.412~2.484 GHz.

Brezžični standard IEEE standard: IEEE802.11b/g/n.

Vrsta varnosti: WEP61/WEP/128/TKIP/CCMP-AES).

Varnostni mehanizem: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK.

Self poraba: manj kot 0,3 W.

Obratovalna temperatura:0~45℃

Paket Je Vključeno:

1*KRALJESTVU PLUG

Blagovna Znamka centechia
Članice Zbora Ready-to-Go
Združljivost Vsi Združljivi

Opis: 100% popolnoma Nova in Visoke Kakovosti! APP:eWeLink 1. WiFi daljinskega upravljalnika in naprave, stanje naprave ikona.Naprava članica vedno hkraten prikaz na APP 2. Delež Nadzor:Delež naprav z drugimi eWeLink računov. 3. Čas :