DEKO 2 V 1 20V Litijeva Baterija Akumulatorski Obrezovalnik Trave & Akumulatorski Hedge Brivnik Vrt Orodje Set Doma Vrt Orodje Set

Proizvodnja Opis

Specifikacije

Akumulatorski Obrezovalnik Trave Hedge Brivnik DC Napetost: 20V Certificiranje: Druge, CE, GS, EMC DEKO 2 V 1 20V Akumulatorski Obrezovalnik Trave Orodje Nastavite DEKO 3 V 1 20V Akumulatorski Obrezovalnik Trave Orodje ponuja vsestranskost s paleto orodij, da izberejo, da bi dobili delo opravljeno, z zunanjo in notranjo orodja za vse vaše DIY Projektov.Iz Hedge obrezovalnik Trave brivnik ta sistem je hitro postala najbolj vsestranski sistem za primestni doma.Zasnovan za enostavnost uporabe & udobno delovanje brez težav, plin.Združljiv baterij, trenutno vključujejo DEKO 2000mAh baterija & polnilnik.V 2000mAh baterija stroški v 1 hr.Tako lahko priti nazaj na delo & konča službo.Posebne Funkcije

Litij Prednost

Močan 20-volt litij-ionska baterija za ponovno polnjenje zagotavlja moč, s dolgi rok-čas za dokončanje najtežjih delovnih mest Dual-akcijski Rezilo Za Manj Vibracije

A 510/550mm zakonsko dejanje rezilo je narejeno iz SK5, ki zagotavlja manj vibracij kot eno gibljejo rezilo in ga je mogoče uporabiti za rezanje vej do 20 mm v premeru Nastavite Kosilno Glavo Kota

Ergonomija sprednji ročaj zagotavlja udoben oprijemna površina v vseh rezanje usmeritve Načrta Za Varnost

Plastično ploščico na sprednji ročaj, vam lahko zaščito, da bi se izognili nesrečam.Zaradi varnosti, tako spredaj in nazaj stikala morajo biti stisnjene skupaj, da začnete prunerDouble stikalo je več safty za svoje delo.

Tehnične Podrobnosti

Model Numbe DKHT07 Napetost 20 voltov Širina košnje 510/550mm Hrupa Lp:83.0 dB(A) Lw:97.0 dB(A) Moč, Vrsto Električne energije, Teža 2,4 Kg Brez Obremenitve Hitrost 1400rpm Vibracije 4.2 m/s2 Tip Hedge Brivnik Vključujejo (1) Hedge Brivnik, (1) Scabbard, (1) Uvedba Modela Numbe DKGT06 Širina košnje 230mm Ime Akumulatorski Obrezovalnik Trave čas polnjenja 1 ura za hitro polnilnikom DC Napetost 20V Teče čas 1 uro Spool 1,2 mm/6 m Vrsta Baterije 2000mA Litij-Ionska Baterija Certifikati CE, GS, EMC, RoHs Paket, vključno s 1 Akumulatorski Obrezovalnik Trave,10 Plastična rezila, (1) Uvod

Pošiljko Storitev v Tujini skladišča storitve, Državo, Lokalno Express Namembni Državi/Območje predvideni Čas Dobave Dodaj ruske Federacije IML Express Glavno Mesto O 7-20 delovnih dneh Oddaljenem Mestu O 15-35 delovnih dneh SST Express Glavno Mesto O 7-20 delovnih dneh Oddaljenem Mestu O 15-35 delovnih dneh Španija Španija Express Španija O 1-7 delovnih dneh Portugalska Francija Nemčija Italija Luksemburg Nizozemska Avstrija Belgija Združeno Kraljestvo češka Republika Danska Madžarska Poljska Slovenija Slovaška Francija Express France, O 1-7 delovnih dneh Brazilije Correios Braziliji O 5-35 delovnih dneh Ukrajina IML Express Ukrajino O 3-10 delovnih dni, zda Prodajalca Način Dostave zda O 3-10 delovnih dni Nasveti: To pošiljko storitve, je dovoljeno, če želite poslati eno baterijo, in se jih običajno ni povzročila meri dolžnost, averag čas dostave je hitro.Namenjen dostavne službe Namembni Državi Lokalno Express predvideni Čas Dobave Dodaj Izrael Prodajalca Način Dostave Približno 5-15 delovnih dneh številko Za sledenje pa bo posodobljeno v 5-10 ali več dni Koreja EKC Približno 5-15 delovnih dneh Kazahstan J-NET O 15-35 delovnih dneh Belorusija CDEK O 15-35 delovnih dneh sledenje podatkov bo objavljena v 5-10 ali več dni Nasvete: To pošiljko storitve, je dovoljeno, če želite poslati eno baterijo, in se jih običajno ni povzročila meri dolžnost, averag čas dostave je hitro.Druge pošiljke, storitve, Ko ste izbiro katerikoli Pošti, vam bo naša lastna odločitev, da ga poslal preko enega od spodaj pošiljko pristop.ePacket: dobra za nekatere države.Povprečni čas dostave je 15 ~ 35 dni.Vendar ne morete poslati akumulatorski vrtalniki in vsaka naprava, z baterijo.Kitajska Post Air Mail: večina svetovnih držav.Vendar povprečni čas dostave je 15 ~ 60 dni.In lahko samo pošlji splošno paket.www.rotary-lent.si Standardna Dostava: dobra za večino svetovnih držav.Povprečni čas dostave je 15 ~ 35 dni.Vendar ne morete poslati akumulatorski vrtalniki in vsaka naprava, z baterijo. 4PX Post Unije: dobro za Evropske counries, povprečni čas dostave je 10 ~ 35 dni.Lahko pošljete akumulatorski vrtalnik, vendar ne more poslati eno baterijo.Nizozemski Prispevek: dobro za Evropske counries, povprečni čas dostave je 10 ~ 35 dni.Lahko pošljete akumulatorski vrtalnik, vendar ne more poslati eno baterijo.DHL: DHL je hitro in bo trajalo približno 3-7 dni za večino držav, ampak to lahko povzroči meri dolžnost.Kupci, ki so odgovorni za carine.

Hitrost Naprej 5M/Min
Package Vključno 3 1*Baterijo, 1*Polnilnik
Rezalna Dolžina 457mm
Širina Košnje 230mm