Povlecite Fitnes Predenje Elite Orbitrek Eliptične Traine Fitnes Klub Poslovnih Uresničevanje Koles So Trenutno Na Voljo

€1 554.23

Opomni

Tovorni promet je samo za referenco, se obrnite na prodajalca za podrobnejše tovora, hvala vam!

Nakup Opombe

1.Vse mere so ročno izmeriti, obstaja nekaj milimetrov napake, um pro previdni, strel!

2.Naši izdelki so sprejeti v naravi, zaradi razlike v načinu in osebne zaslonu, je rahlo barvno razliko, prosimo, Bog ve!

3.Če se vaše vprašanje ne odgovori v roku, prosimo, bodite potrpežljivi in počakajte, bomo odgovor prvič, ko sem videl, informacije!

4.Nudimo celovite poprodajne storitve, dolgoročno varstvo, in starši lahko kupite z zaupanjem!

Opomni Nabor cenovnih in prevozni stroški se razlikujejo glede na težo in velikost posameznega izdelka in količino kupljenega.Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, obrnite neposredno na prodajalca. Tovorni promet je samo za referenco, se obrnite na prodajalca