Svetlost Vodotesen IP65 36LEDS LED Žaromet Prenosni Reflektorji, Polnilna Svetilka Vključuje Polnilnik in 4*18650 Baterijo

Nasvet

Vrsta izdelka: Polnilna LED Žaromet

LED tip: 36pcs SMD 5730 (30 visoke luči led +6 rdeče modre utripajoče luči)

Razsvetljava Svetilnost:2400 lumnov

Obsevanje Obseg: Na 1 meter razdalje, obsevanje premer je 3 meter

3 za Preklop Načina: Svetlo Luč/Dim Luči/ Rdeča in Modra Strobe

Barva: bela (5000k)

Svetloba body material: aluminij lučka za telo + objektiv + ABS plastike, jekla nazaj box + železa nosilec

Svetlobno telo barva: Črna in rumena

Površinska obdelava: anodiziranja obrabe

Odsevni tip: aluminijasto prevleko svetlobe pokal

Nepremočljiva razred: IP65

Vrsta baterije: 4 * litijeva baterija 18650 (vključi)

Obratovalna napetost: ≥3,7 V

Tip Polnilnika: DC luknjo razširitvene polnilnik

Preklop Vrsta: potisnite stikalo

Teža izdelka: 800 g Paket vključuje 1 * Prenosni Reflektorji,

1 * AC polnilec ( AC100-240V Vhod, ZDA/EU/UK Vtič) 4*4200mAh 18650 polnilna baterija (3.7-4,2 V)

1, Če blaga ne dostavi v Naše na-čas dobave, bomo povračilo vas.

2, Če niste prejeli vašega blaga ali če obstaja kakršen koli problem, ko ste prejeli blago, se najprej obrnite na nas, prosimo ne odpirajte spora neposredno, če ne moremo rešiti problemfor ste, potem lahko odprete spora.Mi bo zelo appriciated.

3, I t kupca dolžnost, da jasno cutoms in plačilo uvoznih dajatev, davkov ali dajatev, prosimo, bodite pozorni na informacije o sledenju natančno in jasno carinski takoj, ko je to mogoče, da se prepreči kakršno koli zamude v pošiljko.

4, Ko oddate naročilo, prosimo poskrbite, da bo vaše ime, naslov, telefonsko številko, so pravilni.

1, Če se proizvodi imajo nekaj težav, prosimo, pošljite sliko ali video na youtube ali na www.rotary-lent.si, da pokažejo težave.Prodajalec bo ponudil delno ali polno nadomestilo v skladu z dokazi, ki jih je kupec.

2, Če izdelki niso uporabljali in si želijo, da se vrnejo, jih pošljite nazaj v 7 dneh ali sklepamo, da so bili proizvodi, ki se uporabljajo.

A: cene pokazala v naši trgovini so najboljša cena, ki smo jo lahko ponudimo.To je najcenejši cene, ki jo lahko dobite.Vendar, če ste naročilo količina je več kot 10pcs(skupna količina za eno naročilo), se lahko obrnete na nas, preden plačila, bomo verjetno lahko prihranite nekaj ladijskega stroškov za vas.

Za zelo veliko naročil, seveda bomo ponudili nekaj popust.

Prosimo, upoštevajte spodnji postopek, da bi dobili popust.

1. Bi prvi, ne plačajo takoj.

2. Pustite nam sporočilo, da nam poveste, količina in način dostave želite.

3. Bomo spremenite količino za vas v najkrajšem možnem času.

4. Pošlji plačilo.

V: Kaj lahko storim, če nisem prejel paket za dolgo časa?

A: Če sledenje podatkov kaže levo Kitajske celine ali Hong Kong, vendar brez informacij o vaši lokalni pošti spletno stran, na parceli zdaj je na poti v svojo domovino, ali prišel na vašo državo, vendar ne posodobi informacij, prejetih od vaši lokalni pošti še, prosimo, bodite potrpežljivi, da počaka.

Če varstvu čas je manj kot 10 dni, vendar ste še vedno ni dobil paket, kontaktirajte nas, bomo razširiti zaščito čas za vas in poskusite najti razlog za zamudo in poskusite rešiti in vam povem najnovejše informacije, ki smo jih dobili.

Moč 50
Lumen 2400Lm
Model LED Kroglice 5730
Blagovna Znamka VBS