Ročni brez povezave CNC krmilnik 3 os 4 os 5 os G kodo USB ročaj za daljinsko gumb MPG za CNC graviranje

Izdelek zaslon:

izdelek vsebina:

Krmilnik*1 Patch panel*1 U disk *1

Uvod:

Uspešnost parametre:

Preberite G-KODO iz U-DISK;  Delovanje brez računalnika;  8 vrata fotoelektrično izoliranih vhodni vmesnik ;  5 vrat fotoelektrično izoliran izhod vmesnik ;  1 vrata, 0-10V hitrost vretena analogni izhodni vmesnik(se lahko spremeni na PWM izhod) ;  lahko podpira 5 os koračnih sistemov,125KHz impulzni izhod za vsako os ;  ROKO nadzor gibanja čip ;  glavni naprave 24VDC napajanje vhod, trenutno naj bi višje kot 1A Podpira standardne MPG in NVMPG;  3.5" TFT zaslon;  19 uporabnik tipka;

Izdelki, oblike in velikosti:

Roko nadzor sistema NCH02 videz, kot na Sliki 1-1 show: gostiteljske sistem NCD02 videz kot Figure1-2. Roko nadzor sistema NCH02 skupna velikost je 168mm*108mm*30 mm ; sistemu gostitelja NCD02 skupna velikost je 100 mm*70 mm*23,5 mm

Glosar:

Ko delujejo NCH02, kjer bo veliko angleška kratica, zdaj imamo seznam vseh od njih za vaše prijazno reference: AMO: Hranjenje prilagodite: v poslovni proces, F vrednost že nastavljen, in jih prilagodite trenutni hranjenje hitrosti, nato pa smo lahko prilagodite AMO vrednost realizirati.SRO: prilagodite hitrost Vretena: v poslovni proces, S vrednost že nastavljen, in je treba spremeniti trenutno hitrost vretena, potem smo lahko prilagodite SRO vrednost realizirati : Trenutna Hitrost S#=nastavitev S*SRO.SRJ: hitrost prilagodite ročno v poslovni proces,kot manual hitrost že nastavljen,in smo morali prilagoditi trenutne hitrosti,in nemogoče je, da se določi vrednost med to deluje,potem smo lahko spremeni SRJ vrednost realizirati.Trenutno manual hitrost FS#=ročno Nastavitev hitrosti*SRJ.F:Feedingspeed,enota je mm/min.Za primer F=200,pomeni vsako minuto hranjenje 2000mm.S: Hitrost Vretena.Enota je rad/min.Na primer S=20000,pomeni 20000 revolucija/Minuto.Os X Koordinato Y osi Uskladiti Z osi Usklajevati osi Koordinatnega B osi Koordinatnega C osi Koordinatnega Pripravljen:ReadyMode.V načinu lahko storimo vsak postopek,vključuje predelavo ali vrednosti, spremembe ali z začetkom 2. način.Reset: Ponastavitev način.V tem načinu mora ustaviti vsak delovanje. "Korak":Priročnik Korak Način.Vsaka os candonduct priročnik korak delovanje na ta način.MPG: MPG način.Vsak osi lahko opravi MPG delovanje na ta način.

Oprema za napajanje:

Napajalnik rešitev na področju Industrijske avtomatizacije, je vedno zelo zapleten, obstaja veliko GND, zdaj smo descript struktura oskrbe z energijo, kot Je opisano v nadaljevanju: napajanje strukturo, kot je Slika 2-1,glavni napajalni vhod in MPG modul in koračnih nadzor izhodnega modula so skupne GND, Omejene in Estop vhodni modul in hitrost Vretena nastavite modul so skupne GND, med glavno napajanje in izhodni modul obstajajo fotoelektrično izolacije.Vložki časovno stikalo in Estop in tako naprej so Skupno katodo, v notranjosti naprave, obstaja GND kot skupne-, ni treba priključiti zunanje napajanje.Na podlagi referenčnega proizvodnje GND vmesnik, izhod 0-10V nastavljiva napetost, da prilagodite hitrost vretena.Ohišje je zgrajena z 220V, da 48V DC napajanje DC brushless vretena in 4 korak motorja voznik.

Gumb opredelitev:

Vrata Opredelitev in povezavo:

1.Vrata USB 2.glavni napajalni vmesnik 3.Vhodni vmesnik, kot so omejitev izvora 4.Univerzalni izhod vmesnik 5.MPG vmesnik 6.Vreteno nadzor izhodni vmesnik 7.Steper nadzor motorja vmesnik

Uvod v glavni strani:

Vrsta Motorja Steper Motornih
Številka Modela NCH02
Napajanje DC
NCH02 3axis 4axis 5axis

Izdelek zaslon: izdelek vsebina: Krmilnik*1 Patch panel*1 U disk *1 Uvod: NCH02 je CNC sistem brez računalnika.Potrebujete le U-disk v G-KODO, datoteke, NCH02 lahko preberete G datoteko in zaženite G datoteko. Uspešnost parametre: Preberite