Postavka Opis

1. Spredaj Vzorec:Periodnega sistema Elementov

2. Material:100% poliester (nepremočljiva, anti-plesni, tanka, mehka in se počuti svilnato)

3. Velikost: 150x180cm ali 180x180cm

4. Nazaj Vzorec: Naravno bela brez tiskanje.

5. Package: En tuš zavesa in 12 kljuke

6. Tiskanje: Napredni digitalni tisk, ne izginja

6. Nega Pouka:Hladno in nežen stroj pranje ali ročno pranje; visi suho; belila ali sušilnih suho.

7. Garancija: mi Smo odgovorni za škodo in izgubljeni med prevozom, Če je žal , da se je zgodilo.Najprej obrnite na nas pred odhodom komentarjev.

želimo poslati novo ali vam polno nadomestilo ....Zagotovljena.

8. Osebno zahtevo: prosim, vas Prosimo, da nas kontaktirate, če si želite po meri vzorec ali specifikacije.Vedno bomo rezervne brez prizadevanja, da bi, hvala.

Nakup z zaupanjem!!!

Plačila sprejemamo MasterCard, VISA, WebMoney, TT,Zahodne Unije, Qiwi denarnice in Boleto.

Pošiljko Postavke bomo poslali vaše naročilo v roku 48 ur, ko je vaše plačilo, je končan.Bomo ladja vseh elementov prek Aliexpres standardna dostava za boljše dostave.

Je možno plačati več za hitrejše ladijski promet storitev.Prosimo, kontaktirajte nas za več podrobnosti.

Sledenje Vse elemente, ki bodo dobavljeni z številke za sledenje.Številko za sledenje (- i), za vaš izdelek(i), bo treba posodobiti, če je na voljo.

100% Zadovoljstvo Kupca, Če boste dobili vse pokvarjeno zadevo, ki ne ustreza vašim željam, vas prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate pred odhodom Nevtralna/Negativne komentarje.Vam bomo odgovorili na naše prvič in vam zadovoljivo rešitev.

Slog Sodobno
Velikost 150x180cm or 180x180cm
Material Poliester
vzorec Risanka