Hikvision Združljiv Anpviz 5MP POE IP Kamero H. 265 2pcs Mikrofon, Audio Varnostne Kamere na Prostem POE IP Kamero IP66 Onvif 30 m

①Hikvision Združljiv Anpviz 5MP H. 265 IR Dome POE IP Kamera, Mikrofon, Audio, Night Vision 98ft, Gibanja, Opozorilo, Vodotesen IP66 Zaprtih prostorih/na Prostem ONVIF Skladna, širokokotni 2,8 mm objektiv.Združljiv Z Hikvision (Play in Vtič), Dahua, Amcrest, LTS, Laview, GW, TVT, Qsee,Swann in drugih tretjih oseb ②Camera številko modela in Objektiv: IPC-D250W-S (5MP Beli Barvi Z Avdio-2,8 mm objektiv) ③Hikvision Wall Mount DS-1258ZJ in DS-1272ZI-110 Dodatni ④Material: Vse-kovinsko ⑤Color optios za vas: Bela Barva ⑥For kupovanja in kit prilagoditi, vljudno prosim, obrnite na nas pred nakupom ⑦Available v RU, DE, ZDA, AU in KN skladišče. ⑧3 poslovne delovnih dni, čas postopka v RU, DE, NAS, AU in CN!!!Obvestilo: 1. Davek & Duty : nudimo brezplačno dostavo za večino držav, vendar ne zajema nobenih dolžnosti in davkov.Carine in DDV od blaga, ki niso vključeni v ceno.Nismo prepričani, če bi plačilo carine.To je odvisno od zakonodaje države, ki jo moramo ubogati.Kupci morali plačati Dajatve & Davek, ko je napolnjena do kupca carine, hvala 2. Vljudno Opomni : ruski in Brazilski prijatelji, prosim, ne pozabite, da pripomba osebno Davčno osebna izkaznica ali Potni list informacije če imate upanje, da uporabite Express (kot www.rotary-lent.si Premium Dostava in DHL).Drugače, www.rotary-lent.si ne dovolite nam, da uporabite ta načina ladijskega prometa pri urejanju pošiljko. 3. Daljinsko Fee : samoti z doplačilom zaračuna za mednarodne in domače pošiljke v oddaljenih območjih.Če je vaš naslov, ki je definiran kot oddaljeno območje za Mednarodno Express, boste morali plačati dodatne daljavo z doplačilom.Ali lahko nam drug naslov, ki ni oddaljeno.Hvala za vaše sodelovanje!

Napajanje(V) DC 12V
Shranjevanje NOBEN