SLINX blagovne Znamke 5 mm Neoprena Kapuco Wetsuits Za Moški 2-Delni Split Kapa Klobuk Mokro Obleko Scuba Potapljaško Opremo Spearfishing Toplo Zimo Plavati

Ime: 5mm Delih telesa, dolgo sleeved potapljaško obleko s kapuco.Material, iz srednjega sloja: 5 mm Neoprena Material dvojni zunanji sloj: visoka kakovost najlon N krpo Funkcija: V globoki vodi, potapljanje, lahko Prepreči poškodbe in toplo 5mm split wetsuit neoprenska Slinx Mens mokra Obleka 5 mm neoprena s Kitajski zmaj totem Novo dvodelno potapljaško obleko, narejeno iz visoko elastične posamezne obložene Ultra span neoprenske; je visoko kakovostna mokra obleka ljubil po vsem svetu.Potapljaško obleko je novo blagovno znamko .Notranje je prevlečena s Črno Metalite, zagotavlja gradivo, ki obrabo in omogoča enostavno, da dajo na obleko in ga vzleta.Notranji John je trajno ščitniki za kolena.Jakna ima kapuco, anti-wear ojačitev na komolcih, prsi oblazinjenje in dimelj zaprtje povezavi z vrvica za opaljivanje tega.Odličen design in neverjetno mokra obleka!

Znamka : Slinx

Postavka št. : 1301/Aquitaua

Opis : 5 mm neoprena 2-kos mokra obleka s kapuco

Spol : izobraževanje odraslih moških

Material : 2-obraz laminirani Najlon SCR

Stitch Tip : prilepljena slepi vbod

Zadrgo : zipless,mednožje trak za zapiranje

Q: ali Bo ta izdelek vnesite vode pod vodo?

Odgovor: Naši trgovini prodaja potapljaške nogavice in potapljaške rokavice so vse mokro, seveda vnesite vode!Ampak zato, ker izdelka, ki so elastične in se zelo tesno, tako vnesite vode je omejena ,se ne bodo obremenjeni z veliko vode.

Q: Kako ohraniti toplo če vnesite vode?

Odgovor: Naš material sama je vodotesna, pa je voda tekoča,bo v iz ust in pomanjkljivosti šivanje.Delovni načelo toplotne izolacije mokro obleko je skozi temperatura ogrevanja hladne vode med kožo in potapljaško obleko.Delovanje potapljaške obleke je, da tople vode po segrevanju ne izgubi, da človekove ne izgubi temperatura pod vodo, da se doseže delovanje toplo.To je kot v zimski nositi debela oblačila, da se prepreči toplega zraka, izgubi!

Povratne informacije Smo prijazni in pošten prodajalec.in upam, da vsak o ur stranke bodo uživali njihovo nakupovanje iz moje www.rotary-lent.si trgovini .bomo šli skozi naše povratne informacije, datoteke v rednem roku, in bo pustil pozitivne povratne informacije za vse naše vrste strank.Če ste zadovoljni z nakupi, tukaj, 5 zvezd ocena pozitivnih cenjeno.in če imate kakršna koli vprašanja v zvezi s katero koli transakcijo, vas prosimo, da stik z mano, preden se odpravite koli povratnih informacij.Hvala, ker ste.Upam, da vsak stranke lahko pustite 5 zvezdic ocena pozitivnih povratnih informacij.,hvala!Storitve za stranke Beacause vaše satis je naš cilj.Prosimo, ne puščajte nobenih negativnih ali netural povratne informacije ali odprite katerega koli spora o www.rotary-lent.si brez komunikacije,hvala.Prepričani smo, da naša komunikacija, slove problem za vas.in to ne bo pustil na cedilu.Veste, katero koli negativna ali netural ali spor bo bolelo bothsides,in ne pustite, da problem res sloved.Prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate na Zaradi razlika časovni pas med Kitajsko in svojo lokacijo, včasih odgovor na vaše sporočilo bo v zamudo s 6-10 ur.najbolj sporočila, ki so odgovorila v roku 1-2 delovnih dni.Prosimo, bodite potrpežljivi!Hvala!

Blagovna Znamka SLINX
Šport na prostem projekta Potapljanje, Snorkeling, spearfishing Surf Zimskem plavanju
barve črna
Velikost S, M, L, XL, XXL, XXXL