Lesene Tablice Bamboo Predalniki, Stojala Stojala Drainboard Kuhinja Loncu Imetnik Jed Možganov Jed Rack

Opis Izdelka:

Ime: 16 /20grid bambusa skledo imetniki Material: Bambus 1. Narejena iz okolju prijaznih bambusa.Mehek površino in ostrih kotu, ni enostavno, da bi dobili plesni in ne poškoduje vaš članek. 2. Velika kuhinja organizator za krožniki, posode, lonec in ponev, pokrovi, krožniki, pecilni listov in pladnji, kozarci, kozarci, rezalne deske, korita, itd.Vodenje vaše kuhinje lepo in urejeno. 3. Plošče kapljično, suhi, tako da vam ne bo treba zapravljati časa, da jih osušite z brisačo.Uživajo svoje življenje. 4. Enostaven za čiščenje.Obrišite to rack z mokro krpo in nato suh zrak. 5. Ne shranjujte stojalo v mokro kraj ali izpostavljajte ga pod močno sončno svetlobo kraj za dolgo časa.Vedno še s suho krpo.Paket Je Vključeno: 1 x 16 /20grid bambusa skledo imetniki Opombe: 1.Prehod:1 cm=10 mm=0.39 palčni,1g=0.001 kg=0.0022 lb=0.035 oz. 2.Zaradi zaslona razlika,barve, lahko malo drugačen od tistega, kar pričakujete,vas prosimo, dovolite.

Material BAMBUS

Opis Izdelka: Ime: 16 /20grid bambusa skledo imetniki Material: Bambus 1. Narejena iz okolju prijaznih bambusa.Mehek površino in ostrih kotu, ni enostavno, da bi dobili plesni in ne poškoduje vaš članek. 2. Velika kuhinja organizator za krožniki, posode, lonec in ponev,