Orodje Avto Gear Shift Gumb PU Usnje Škorenj Gaitor Za Ford C-MAX Facelift Kuga Avto Styling Auto Dodatki

Fit: Za Ford C-MAX Kuga facelift

Gumb Mateial: PU Usnje

100% nova blagovna znamka

Package inclued:

1 x usnje škorenj

Yanwen Gospodarske Air Mail nima logistics informacije.Če imate zahteve za logistiko informacije se , Prosim, izbral boljše dostava načine , www.rotary-lent.si Saver Dostava , www.rotary-lent.si Stojalo Dostave , Kitajska Post Registriranih Air Mail ,Posebno Linijo-YW.

Da suer, da je naša prestavna ročica je isto z vaše blago sliko pred nakupom, lahko nam pošljete slike za preverjanje preveč. 1.Prodajamo poprodajnem zamenjavo in to ni OEM izdelka. 2.Prosimo, preverite sliko, preden se odločite za nakup, se prepričajte, da naš izdelek je isto z vašega blaga , Dobrodošli, da nas kontaktirate, če imate kakršne koli težave. 3. Yanwen Gospodarske Air Mail nima logistics informacije.Prosimo izbral boljšo logistiko, če imate zahteve za logistiko informacije. 4.Več kupite, več popustov, boste prejeli.Dobrodošli, da nas kontaktirate za več informacij.

Vrsta Materiala Prestavna ročica za Ford
Postavka Višina 25cm
Leto Za Ford C-MAX Kuga facelift
Element Širina 5cm