9 MM 8INCH Moda ruske vzletno-pristajalne Steze verig & Link Zapestnico,24k gold GP Zapestnica bangle rumeno zlato barvo, je nakit za moške, zapestnica

Minimalna Bi USD15:

Paket

čisto nov element, kot je slika lepo vrečko

Dostava

>200$, free-dostava preko DHL ali EMS

Zrak post

Predmet bomo poslali po spletni strani vertify plačilo v 24 urah.Letalski pošti .

Ladijski promet in manipulativni stroški je brezplačna enako po vsem svetu(tudi Hong Kong).Bomo ladja predmet (- e), v roku 2 dni z PAVŠALNI ALI priporočeno pošiljko iz Singapur ali Kitajska po potrjeno plačilo.Vsi naši elementi so standardni ravno ladijskega stroškov.To ponavadi traja 15-25 delovnih dni za dostavo.Včasih kot custome problem in vremenskih težav,ga bo odloži za nekaj dni.To lahko stanuje 30 dni.

Povratne informacije so Naši cilji so vaše 100% zadovoljstvo,svoj posel in svoje pozitivne povratne informacije.če ste zadovoljni s predmeti, ki jih je dobil,pls pomoč mi, da pustite vaše povratne informacije, če niste zadovoljni s predmeti, ki jih je dobil,pls, daj mi priložnost, da se odpravite težave, preden ga pustite negativne povratne informacije, ali odprite disput.Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom nevtralno(3 zvezdice) ali negativna(1-2 zvezde) povratne informacije.Bomo poskušali naši moči, da reši problem in dopust vam srečno nakupovanje razpoloženje tukaj.Hvala!najlepša hvala!!!!!!

Politika Vračanja:

Zagotavljamo vam, vaše nič tveganja nakup izkušnje tukaj.

Nudimo celotno vračilo za vas,če izdelek nima kakovost problem.

Stik

Ne bomo poskušali odgovoriti v najkrajšem možnem času.vendar prosimo, dovolite zakasnitev odziva za neposlovne ti mene.bomo z veseljem odgovorili na vsa vprašanja, ki jih morda imate, zato vas prosimo, da stik z mano.

,

Številka Modela B010
Slog Klasična
Kovine Tipa Drugo