Novi Golf Pasu Golf Pribor Usnja Moške Priložnostne Pasu Celoten Sklop Modni Pas Brezplačna Dostava

Kako za sledenje pošiljke? 1.Predvsem,nalogi bodo poslali v 4-7working dni po tem, ko plačilo potrjen. 2.Vas bomo obvestili, če potrebujemo več časa za pripravo. 3. Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani uporabljate sledenje številka: 4. Vse sledenje v eno spletno stran. 17TRACK http://www.17track.net/en ali www.rotary-lent.si 5.Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa sta pozdravila? 6.Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava. 7.Za padec ladijskega prometa,lahko oddate naročilo preko vaše stranke naslov,nam lahko pošljete na parceli brez kakršnih koli informacij o naši trgovini.

Skupna Dolžina 120 cm
Širina Pasu 3.8 cm
Dolžina Sponke 10 cm
Spol MOŠKI
Blagovna Znamka WH SVETLOBE SNEG
Ime Oddelka Za odrasle
Širina Sponke 4 cm
Slog Priložnostne
Postavka Vrsta Pasovi
Vzorec Tipa Trdna
barve Bela Črna
Pasovi Materiala Cowskin

Moški Novo JL Golf Komplet Pasu velikost:100 cm,105 cm,110 cm,115cm,120 cm Barva: bela črna Material: Cowhide Kako za sledenje pošiljke? 1.Predvsem,nalogi bodo poslali v 4-7working dni po tem, ko plačilo potrjen. 2.Vas bomo obvestili, če potrebujemo več časa za pripravo.