Funkcija

Povezava: Bluetooth /3.5 mm audio vhod/ TF kartica

Podpora APLIKACIJE:Da

Omara Material:Les

Izhodna Moč: 12W (3W x 4)

Čas polnjenja: pribl. 4 ure

Čas predvajanja: 12-20 ur

Frekvenca: 60 Hz-15 kHz

Zvočnik: 69 mm Premer / 2.72 v

Velikost: 380 * 90 * 90 mm

Element Teža: 3 lb

Pakiranje Teža:3.3 lb

STEREO NARAVEN ZVOK

Bluetooth čip, jasen zvok in odlično kakovost, močan bass in lahko uživajo neoviran stereo glasbe, kadarkoli, kjerkoli, ko ste ven. 12W (3wx4) Močan naredi zvok bolj živahna in močan bas skokovita.

ELEGANTNO GOZDNE CUBE DESIGN

Lesene primeru, elegantno cube design, kot nalašč za PC, telefon doma in na prostem.Podpora zunanji 3,5 mm audio vhod in TF kartice funkcije.

3000 mAh KAPACITETE BATTERY3000 mAh KAPACITETE BATTERY3000 mAh VISOKO ZMOGLJIVOST BATERIJE

Veliko zmogljivosti baterije, da zagotovite več glasbe časa.Varčevanje z energijo, Okolju prijazen,Brez Sevanja.Polnjenje 4 ure, igranje za 12-20 ur.

Bluetooth 4.2

Zunanji bluetooth Zvočnik,vgrajen vmesnik bluetooth 4.2 brezžični prenos, delovno razdaljo do 10 metrov.Vgrajen visoko-definicija mikrofon, glasbe samodejno ustavi, ko je klic, ki prihaja, pritisnite klicno tipko enter zvočnik način, nato pa začeti govoriti.

VSI ZDRUŽLJIVI

Združljiv z vsemi bluetooth naprave, kot so pametni telefoni, tablični Računalniki ...

Kaj je Vključeno

1 * Les Bluetooth Zvočniki

1 * USB kabel

1 * AUX Avdio Kabel

1 * Angleški Priročnik

--Pismo--

1. O ladijski

I nasvet, ki ste izberite www.rotary-lent.si uradni logistika "www.rotary-lent.si standardna dostava", to je hitro, varno in zanesljivo.

-Ko boste ladjo iz moje naročilo?

Vaše naročilo bo dobavljeno v roku 1 do 3 dni po tem, ko bo vaše plačilo je preverjeno, da ga www.rotary-lent.si.

-Kako dolgo lahko dobim svoje naročilo?

Brezplačna dostava običajno traja 15 do 60 dni, in to traja še več, za nekatere oddaljene države, kot so Brazilija, Čile in tako naprej, morda potrebujejo 90 dni.

2. O povratne informacije

-Smo odvisni od vaše zadovoljstvo do uspeha, zato vaše povratne informacije, je vsekakor za nas zelo pomemben.

-- Če ste uživali v naši izdelki po uporabi, vas Prosimo, da nas pozitivne povratne informacije z besedami in slikami, smo tudi bo pustil pozitivne recenzije za vas, kot tudi.

- Če niste zadovoljni z našimi izdelki, kontaktiraj nas pred pusti negativne povratne informacije in reševanje.Bomo poskušali naši moči, da reši problem asap.

Najlepša hvala!Upam, da boste imeli dobro izkušnjo nakupovanja!

3. O Vrnete / Vračilo Kupnine

Če boste odkrili smo poslali napačen predmet ali predmet, ki je poškodovan, prosimo, ne uporabljajte ga in se obrnite na nas kmalu bomo tudi obeh dostavo pravilno artikla ali vračilo vas ASAP.

4. O prodajalca / trgovca na debelo

Majhno večino, da s popust, dobrodošli, da nas kontaktirate.Smo tudi ponudbo, ki iščejo storitve, če jih ne boste našli izdelke, ki jih potrebujete v naši spletni trgovini.

5. O Storitvi Čas

Zaradi časovnega zamika, če ni odgovora, da si zdaj, prosimo, odpusti nam naše grehe, hvala vnaprej.

Če imate kakršno koli zahtevo ali vprašanje, vas prosimo, da se obrnete neposredno na nas, hvala.

Funkcija 4 Roke brezplačne klice
Funkcija NOBEN
Številka Modela W8 Bluetooth zvočnik
Avdio Crossover Dvosmerna