2021Sexy Žensk Povoj Chooker Bodycon V vratu brez Rokavov Votlih iz Večer Stranka Klub Kratek Mini Tulec Obleko

Pozdravljeni!Dobrodošli v naši spletni trgovini!

Velikost Grafikona]

Tam je 2-3% razlike glede na ročno merjenje.

prosimo, preverite merjenje grafikon skrbno preden se odločite za nakup izdelka.

Prosimo, upoštevajte, da rahlo barva razlika bi morala biti sprejemljiva zaradi svetlobo in zaslon.

Kaj Boste Dobili:

1 x Seksi Obleko

Predogled :

Plačilo:

Sprejemamo Alipay, Paypal(v nekaterih državah), Visa & Mastercard, kreditno kartico , bančnim Nakazilom,Ect

Dostava:

1.Bomo ladja iz elementov v 5 delovnih dni, običajno bo ladja v 2 dneh.

2.Mi ladja naše predmetov po vsem svetu prek www.rotary-lent.si Standardne Dostave, Epacket, Kitajska Post Zraka Pošta, DHL, EMS, Ect.

3.Običajno ladja preko DHL bo dostave 3-7 delovnih dni;

Običajno ladja prek Epacket bo dostave 7-25 delovnih dni;

vendar v konicah sezone, bo trajalo več časa, da naredite carinjenje.

Vrnitev & Izmenjava:

1. Bomo preverili naše čevlje previdno, preden odpremo, in obljuba 100% novih čevljev in v dobrem stanju.

2. Če niste zadovoljni z našimi čevlji, lahko vrne ali zamenja v roku 15 dni po dobavi, bomo povračilo denarja za vas, vendar prosimo, da čevlji v prvotno stanje. (Ladijski promet pristojbina za pošiljanje čevlje nazaj morali zavezati za kupca, če je zaradi osebnih razlogov)

Povratne informacije:

Vaše zadovoljstvo je najbolj pomembno, za nas, če ste zadovoljni z našimi elementov in storitev, vas prosimo, da nas 5 zvezdic povratne informacije; če niste zadovoljni z nami, nas kontaktirajte pred odhodom povratne informacije,, bomo poskušali naši moči, da reši svoj problem.

Slog Seksi & Klub
Sezona Poletje
Številka Modela Povoj
Blagovna Znamka youzhao