Ribji Zarod Polje Plemenskih Valilnica Hiša Baby Akvarijske Ribe Valilnica Inkubator Imetnik Izolacijo, Neto Fish Tank Inkubator Škatle

Tip A : Ribe Valilnica Izolacije

Značilnosti:

2.Izogibajte se odraslih rib napad in povečati preživetje baby fish,izloči in bolne ribe, ranjenih ribe, velike tropske ribe in agresivno ribe

3.RIBE PLEMENSKIH OČESA KAKOVOST -- Fish tank je izdelan iz plastike in najlon.Obstaja luknjo v pokrovu.Lahko pustite vaše ribe imajo svež zrak.

4.PREPREČITI RIBE IZ IZOLACIJE -- edinstvenih plavajočih design, lahko premaknete kamorkoli, ne potopi, dvojna kombinacija.Ne zasedajo prostora.Obstajajo razpoke na obeh straneh, da se zagotovi pretok vode v rezervoarju in izolacije polje.

5.Sesalni ima trdno, da je v notranjosti rezervoarja, preprečevanje reje polje iz tekočih z vodo.Kjerkoli priročno, določene v tank.Vzreje polje, se lahko zavaruje za akvarij steno s sesalno pokal.

Opis:

1. Izolacija značilnosti.Varno loči novorojenim mladice drugih rib,izboljšanje preživetje mladic rib.Nadgradili Očesa design omogoča optimalen pretok vode.

2. Dvojni plasti in self-plavajoči obliko, je zelo enostaven za namestitev in priročen za uporabo.

3. Nadgradili Očesa design z odstranljivo, zaklepanje noge, priročna za varstvo rib.

Specifikacija:

1. Velikost: Majhna: 16*14.5*15.5 cm

Velika velikost: 26*15*16 cm

2. Material: plastika

3. Barva: Bela

Paket vključuje:

1*Ribe Valilnica Izolacije Polje

Opomba:

1. Prosimo, dovolite 1-2 mm napak zaradi ročnega merjenja.

2. Zaradi razlike med različnimi spremlja, obstajajo barvne razlike, vas prosimo, da pravi izdelek kot standard.

Tip B : RIB Vzreja Valilnica

Značilnosti:

1.Ta izdelek je izdelan iz visoko kakovostnih akril, brez kakršnih koli ovir, ki vam omogoča, da opazujete.

2.Edinstveno plavajoče in pregleden akril kritje oblikovana tako, da preprečuje ribe iz izolacije, soba za zaščito novorojenčka ribe.

3.Z bedak, kjerkoli priročno, določene v tank.

4.To je Valilnica za viviparous ribe, kot so rajši, guppies, medaka, ect.

5.To lahko Prepreči napad odraslih rib, izboljšanje preživetje mladic rib.

Opis:

1. Visoko kakovost pregleden sesalno pokal, ki je trdno držite notranjo steno akvarija za preprečevanje reje skrinjico, ki se gibljejo z vodo;

2.1 mm ultra-fine ograjo, ki spodbuja kroženje vode, in lahko prepreči uhajanje majhnih rib;

3. Večplastna particije, ki lahko na novo rodi majhne ribe, vpišite spodaj, učinkovito preprečevanje ženska ribe jedo majhne ribe.

Specifikacija:

1. Material: Akril

2. Velikost: cca. 10*10*20 cm,7*7*12 cm

3. Barva: Prozoren

Paket vključuje:

1 x Ribe Valilnica Inkubator Imetnika

Opomba:

1. Prosimo, dovolite 1-2 mm napak zaradi ročnega merjenja.

Material Plastični
Teža 120g
Številka Modela CW01008
Velikost S 16*14.5*15.5 cm