Stranka Metulj krila 19"X20" 5pcs/veliko

5pcs/veliko

Material :Najlon in železne žice

Barva:kot slika,krilo je primerna za 2-10years stare

1,Dostava Čas: traja približno 8-19 delovnih dni v ZDA in večina držav in 20-35 delovnih dneh po svetu(Španija, Brazilija, Rusija bo morda trajalo dlje časa, kot ZDA);ne moremo prevzeti nobene odgovornosti za morebitne carinske zamude ali davka, kot je tranzitni čas je močno odvisna in ki na Lokalnih Poštnih Storitev,ki jo prav tako preverite, ali sledenje ni infomacije s tega spletnega mesta : https://www.17track.net/

Nudimo brezplačno hitra dostava po EMS (Express Mail Service) za naročila višini več kot USD150.00 (Rusija, ki bo dobil brezplačno EMS dostava le za naročilo višini več kot USD220.00 zaradi visoke stroške prevozov).

Dobavni rok: EMS traja približno 7-8 delovnih dneh za NAS.in večini evropskih držav.

Če jih želite uporabljati, DHL,FEDEX ,pls obrnite na nas preveč ,bi radi, da dobava način za vas preveč

2,Plačila:

Podpiramo plačilna Depozitni prek www.rotary-lent.si, kreditne kartice, je v redu.

3,Dobave:

Običajno naročila, bo poslana v roku 1-3 dni po tem, ko plačilo prispe.

4,ruski Kupci Pozornost prosimo, da:

Kot je v skladu z novo politiko, določeno z rusko Post office Sredi februarja, sprejemnik mora biti polno ime osebe, v nasprotnem primeru se pošiljka vrne pošiljatelju.Zato vas prosimo, prepričajte se, da ste dal pravilne podatke če bi.Hvala, ker ste.

4,se Obrnite na nas:

Prosim, vas prosimo, da nam email, s katero koli vprašanja.Potrudili se bomo odgovoriti na vsa e-poštna sporočila v enem delovnem dnevu.

5,Povratne informacije:

Če ste zadovoljni z našimi storitvami, Prosim, pustite pozitivne povratne informacije za nas.Če je nekaj narobe, vas Prosimo, da nas kontaktirate.Bomo poskušali naše najboljše, da dobava 100% strank zadovoljnih storitev.

vzorec Metulj
barve roza ,zelena ,modra,vijolična in bela
Material Najlon
Številka Modela 2206