2019 NOVO 3,5-palčni Velik HDD Zaščito Primeru Vrečko Zunanje VR Primeru Trdi Disk Moč Banke, USB Kabel, Polnilec Digitalni Pripomoček torbica Lastnosti: MATERIAL: iz trajne visoke kakovosti platna in visoko gostoto nepremočljiva poliester,z shockproof, anti-wear in polivanju notranjost ; visoko kakovostne zadrge so čvrst in vzdržljiv.VEČKRATNA UPORABA: lahko imajo napajalniki, polnilec, baterije, moč banke,trdi disk, pomnilnik kartice,digitalni fotoaparat,pero,selfie palico,kable, zunanji voznik, flashdrive, osnovno prvo pomoč predmeti, polnilnike več kable USB, škarje, ličila, potni list ,pomnilniške kartice,na ključ, pametne telefone in tako.ENOSTAVNO: trpežne in Lahke zasnove,slim profil primeru, zaradi česar je zelo enostavno, da se prilegajo notranji prevoz-ons,pisarna, prosti čas, potovanja lahko nosite, enostavno dal v nahrbtnik ali Torbico.DESIGN: Univerzalni Elektronika Pribor torbico, Vrečko,Multi-velikost žepi zagotavlja veliko zmogljivost in vsestranski shranjevanje.Prenosen in Lahek !Pišite nam, če obstajajo kakršne koli težave z vrečko,bomo rešiti!Informacije o izdelku: Ime Izdelka:3,5-palčni, velike zmogljivosti, multi-funkcijo vrečko za shranjevanje Materiala: Napredno EVA materia in najlon Barva: Siva Zunanja velikost:22.5cmx18cmx9cm Notranja velikost:20cmx15.5cmx8.5 cm Primeren predmet: Slušalke, podatkovni kabel in u disk, trdi disk in elektronske digitalne izdelkov Trgovina Privrženci Brezplačno Darilo: Če boste sledili naši trgovini in se naročite, boste prejeli brezplačno darilo.Brezplačno Darilo: 2pcs Velcro+ 1pcs Skladiščenje Vrečka+1pcs brisanje Prahu Čiščenje Krpo

O nas:

1.Shenzhen GHKJOK Technology Co., Ltd.je podjetje, ki združuje proizvodne in predelovalne, custom-made trgovini, se zavezujejo, OEM in SPUSTI NAKUPOVANJE naročil, in prilagodi risbe in vzorci.To načrtuje, razvija, proizvaja in prodaja različnih EVA mobilne trdi disk paketov in mobilne moč paketov.Slušalke vrečko, 2DS igra pralni vrečki, 3DS igre pralni vrečki, stikalo igro pralni vrečki, U ščit U disk vrečko, zvočniki vrečko, CD vrečko, mobilni telefon vrečko, poslovno kartico paket, bančno kartico paket, si oglejte vrečko, fotoaparat torba, fotoaparat torba, medicinska Torba za orodje vrečko, računalnik vrečko, elektronska cigareta primeru, selfie stick vrečko, izposoja vrečko, športne torbe, športne žep, mikrofon vrečko, očala primeru vrečko, kozmetični torba, miš vrečko, kovanec torbici, navigator vrečko, tiskalnik vrečko, namizna vrečko EVA vrečko za shranjevanje.

2. Družba spoštuje poslovno filozofijo "Kakovosti Prvič, Poštenost, Stranke Prvi", in je, pod pogojem, odličnih izdelkov, in odlične storitve za stranke, ki so za več let!Dolgoročno sodelovanje z velikih trgovskih podjetij, in globoko priznanje stranke!

3.Naše podjetje bolj pozorni na kakovost naših izdelkov.Bomo test pred odpremo blaga.

Povratne informacije :

1) Vaše mnenje je zelo pomembno za nas, prosim, pustite veliko povratnih informacij, če ste zadovoljni z našim izdelkom ali storitvijo, najlepša hvala!

2) vedno ponudimo najboljšo ceno za dobro kakovost blaga in storitev za vas.

3), Prosimo, obrnite na nas pred odhodom nevtralno(3 zvezdice) ali negativna(1-2 zvezde) povratne informacije.Bomo poskušali naši moči, da reši problem in dopust vam srečno nakupovanje razpoloženje tukaj.

4) Air Mail Post stroškov je najcenejši, ampak čas dostave je odvisen od Pošti.Prosimo, da nikoli ne pusti negativne povratne informacije, da nas, ker pozno pridejo datum.To je res izven našega nadzora.Hvala!

Plačilni Pogoji:

1. Smo raje Depozitni .

2. Ker fotografije razlog, slike so samo za referenco.Prosimo, da predmet, ki ga dobite kot standard.

3. Prosimo, preverite pri vaši državi carinski urad ugotoviti, kaj dodatni stroški, ki bo pred nakupom.

4. Prosimo, navedite svoje osebne zahteve, kot so barve, embalaže, vrednost Za

izjava itd.Če ne določite barvo, bomo naključno pošiljko

5. Kot kupec, to je vaša dolžnost, da plača davka, ko bi se naročila iz tujine.Naša cena ne vključuje davkov, DDV, ali drugih skritih stroškov.Te stroške kupca odgovornost.

Mednarodni Ladijski Promet:

1. Ko smo nudili brezplačna dostava za več kot enega prevoznika, bomo izberejo enega od njih, ki jih sami.

2. Postavka, ki bodo dobavljeni v roku 3-7 delovnih dni, takoj, ko bo vaše Plačilo potrjen.Včasih bo datum zamudo zaradi pomanjkanje.Vendar, vas bomo obvestili preko E-pošte.

3. Čas dostave: Mi ne morejo zagotoviti dostave časa na vse mednarodne pošiljke zaradi razlik v carinski obračun časi v posameznih državah, kar lahko vpliva, kako hitro se vaš izdelek pregleda.Če želite hitreje ladijskega prometa, prosimo, izberite EMS/DHL/Fedex/UPS, kot svoj način prevoza.

1), Če tega še niste prejeli blago na čas, ali pa imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, obrnite na nas po e-pošti ali AlieExpress sporočilo, bomo odgovor v 24 Urah.Bomo poskušali naše najboljše, da bi vam najboljše rešitve za komunikacijo.

2).Mi ladja v www.rotary-lent.si' naslov SAMO.Prosimo, poskrbite, da bo vaš naslov v www.rotary-lent.si je pravilna.

4. Samoti z Doplačilom: Če je vaš naslov pripadajo Oddaljenem Področju.Imamo pravico, da zahteva plačilo dodatne samoti z Doplačilom še enkrat, tudi vam že končal vaše plačilo naročila.

Nazaj/Vračilo(Prosimo, bodite pozorni na naslednje elemente) :

1. Vračilo ali zamenjava zahtevo je na voljo le zahteve v roku 7 dni po postavka prejeta & vrnitvi predmeta kot v enakem stanju, kot ga je prejel.Predmeti se vrnili po 7 dneh dostave so upravičene samo za popravilo.

Type3 Multi-funkcijo vrečko za shranjevanje
Ime 3.5 palčni Velik HDD Zaščito Primeru Vrečko
Uporaba Slušalke Apple Airpods, brezžične slušalke
Material EVA in najlon