DFRobot Težo I2C 3,7 V dc 5V Programabilni izpraznjena Baterija Li Goriva v Rezervoarju Modul Maxim je Algorith za Solarne Ulične Luči Robotika

DFRobot Težo I2C 3,7 V Programabilni izpraznjena Baterija Li Goriva v Rezervoarju/Modul, 3.3~6.0 V Maxim je Algoritem za Sončno Vreme Postaja/ Street Light/Litijeve Baterije Polnilnik/Robotski Uvod 3,7 V litijeve baterije so običajno uporablja v veliko projektih.Vendar pa je odstotek preostale moči in napetost litijeve baterije so zelo nelinearno.Mi lahko le približno oceniti, ali je baterija polna ali skoraj prazen, v skladu z njeno napetost.Težo I2C 3,7 V Litijeve Baterije Goriva v Rezervoarju zaposluje Težo I2C vmesnik, ultra-nizki obratovalni tok in v realnem času, spremljanje relativne stanje napolnjenosti (SOC) baterije prek Maxim ' s patentirane algoritem, odpravlja potrebo za polno za prazno relearning in offset akumulacije napak.Plug and play, da se natančno izmerite napetost in preostale moči baterije.Modul ima tudi kot majhna zmogljivost baterij opozorila prekiniti delovanje.Ko je baterija pade pod določen prag, ALR pin ustvarja spadajo impulz za sprožitev zunanja prekinitev za krmilnik.Boste našli veliko pomoč, da se oceni življenjska doba baterije za učenje, poraba energije sistema, s tem modulom.V sončno energijo projektov, pomaga posneti stanje baterije, moč spremeniti v dan ali celo mesecev, kar koristi razumeti, moč, ravnotežje polnjenje in praznjenje solarnega sistema.Teža: 3,7 V Li Baterije Goriva v Rezervoarju vezalna Shema (za Arduino UNO) Teža: 3,7 V Li Baterije Goriva v Rezervoarju vezalna Shema (za Raspberry Pi 3B) Fotografije

Značilnosti Maxim ' s Patentirane Algoritem, natančno napetost in preostale moči branje litijeva baterija Ni Popolna--Prazno Relearning Proces, Ne Offset Akumulacije Napak, Plug and Play Široko Vhodne Napetosti, ki je Združljiv z 3.3 Proti in 5 Krmilniki Programabilni Nizke Moči Opozorilo Prekinitev Praga Baterije Povratne Povezave za Varstvo Aplikacije Sončne Vremenske Postaje, Ulice Lahka Litij Baterija Polnilnik Robotika Specifikacija Vhodna Napetost (VCC): 3.3 V~6.0 V Baterijo Vhodna Napetost (BAT V): 2.5 V~4,2 V Battery Type(BAT V): 3,7 V Li-polymer/Li-ionska baterija obratnih: 50 uA Vmesnik: Gravity I2C (logika ravni: 0-3.3 V) Dimenzija: 22.0*30.0 mm/0.86*1.18 palcev Dokumentov Izdelek wiki: Več Dokumentov: Dostava Seznam Težo: I2C 3,7 V Li Baterije Goriva v Rezervoarju x1 XH2.54-2P Glave x1 Težo-4P I2C/ UART Senzor Žice x1 sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.Bomo obdelali večina nalog v 48 urah po plačilu preverjanja in ponudbo za sledenje ni vsak Posel(www.rotary-lent.si le lahko izpolnite sledenje Ni po 24 ur).Podpora DOSTAVA po celem SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO).DHL/Fedex, Sledenje Ni Mogoče Spremeniti po element, ki pridejo Hongkong(npr.smo dobavi predmeta v petek in izpolnite sledenje Ne,ampak za sledenje Ni mogoče Spremeniti v ponedeljek, če Pošiljka prispe Hongkong).STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.Če še niste prejeli pošiljko v razumnih dni od plačila, se najprej obrnite na nas(pls ne dajo negativne povratne informacije, preden se obrnete na nas!).Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno ,zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!Za ruski kupec,pls ponujajo polno ime, kot je politika zahteva.Za Kupca iz ruske Federacije,Argentino,Ukrajino,Element lahko ladja s pomočjo Kitajske Post Registriranih Air Mail, Singapur Post, EMS, če se odločite, DHL/Fedex, kot kompleksne carinske deklaracije proces.Za Kupca Iz Brazilije,pls ponujajo Davek Ne želite ladje preko DHL/Fedex,ali element, ki bo ladja s pomočjo EMS, čeprav se odločite, DHL.

Demo Board Tip ROKO
Blagovna Znamka DFRobot