30 Kos Boben Blažilni Gel Blazinico Silikonski Boben Dušenje Mehko Boben Blažilnik Boben Snare Boben Izklop Tipke za Nadzor Zvoke Bobna

Nagrada Materiala:Prozoren boben blažilnik je izdelana iz visoko kakovostnega silikona,non-toksične,varnost in varstvo okolja.Mehko,večkratno uporabo in enostaven za čiščenje.Vam služijo dolgo časa.

Zmanjšajte Glasnost:Boljša izbira za vse standardne snare boben zvok vlažiti,zmanjšanje obsega izogibajte se moti druge.Za zmanjšanje overtone in izdelavo boben zveni bolj super.

Enostaven Za Uporabo:Samo peel off drum blažilni gel vložki in držijo na boben.In lahko tudi cut boben izklop blazine v katero koli velikost želimo.

Široko uporabna:Vlažiti gel blazine lahko postavite na katero koli boben,cymbal,ali tolkala instrument zmanjšati neželene toni ali odtenki, ki je ključnega pomena za vse bobnar.

Barva:Modra + Pregleden

Material:Silikon

Velikost:3.2x2.6x0.2 cm

Vsebina Paketa:

2 * modra tesnilo

3 * pregleden tesnilo

Samo zgoraj paket vsebine, drugih proizvodov, ki niso vključeni.

Opomba: Lučka za fotografiranje in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Merjenje dovoljena napaka +/- 1-3 cm.

Boben Blažilni Gel Blazine:30pcs/set visoko kakovostnih prozoren boben blažilni gel blazinicami. Nagrada Materiala:Prozoren boben blažilnik je izdelana iz visoko kakovostnega silikona,non-toksične,varnost in varstvo okolja.Mehko,večkratno uporabo in enostaven za čiščenje.Vam