Ženske Jeseni Čipke Bluze Majica Pomlad Turtleneck Votlih Iz Urada Dame Vrhovi Barva Majica Dolg Rokav Ruffle Delo Bluzo

Tkanina: Udobno Mehko tkanin

Značilnost: Čipke Preplete Z Dolgimi Rokavi Pulover Bluzo

Slog: Priložnostne, Party, Vsak Dan, Zmenki Bluzo

Package: 1* Ženske Bluzo

Podpora: trgovina na Debelo in Dropshipping,Na zalogi v 24~72H

O Velikosti:

1 .Prosimo, preverite velikost grafikona skrbno preden se odločite za nakup izdelka, če ne veste, kako izbrati velikost, prosimo, obrnite na našo customer service.

2. Prosimo, dovolite 2-3cm razlike zaradi ročnega merjenja. (1 cm=0.39 cm, 1 cm=2.54 cm)

3. Izberite večjo velikost, če je vaš velikosti med dve velikosti.

O color:

Kot youl vem, na različnih računalnikih prikaz barv drugače, barvo dejanski element, ki se lahko nekoliko razlikuje od naslednje slike.

PLAČILO:

Preden vaše naročilo, prosimo, potrdite podrobnosti z nami, če imate zahtevo za izdelek.

Prosimo, da plačilo v roku 3 dni od naročila, če je to mogoče.

POŠILJKE:

1.Priprava Čas:potrebujemo 1-3 delovnih dni za pripravo vaše naročilo glede na naše numberous naročil vsak dan.

2.Prosimo, še enkrat preverite vaš naslov, ko se vpišete v www.rotary-lent.si, če jo želite spremeniti, preden smo jih ladja, si, prosimo opazite, nam novi naslov.

3.Opravičujemo se vam, da P. O. Škatle in vojaške naslove (APO, FPO) ne more ponuditi.

Opomba:

Če izberete brezplačno dostavo možnost, vaš paket bo dostavijo neposredno začetni le enkrat ali ga bodo poslali na vaš lokalni pošti, potem boste morali vzeti vaš številko za sledenje in vaše osebne izkaznice za zbiranje predmetov.Vas bomo obvestili takoj, ko je vaša parcela so bila poslana.

Če se odločite express ladijskega prometa, prosimo, ne pozabite, da zapustijo svojo kontaktno številko, to je nujno potrebno za express dostava.

Številka Modela 606
Material Poliester
Vzorec Tipa Mozaik
Ovratnik Turtleneck