Proti-Vrat Poročne Bolero Dolg Rokav Poroko Suknjič Šal Bela, Slonokoščena Čipke Aplicirano Velikosti Po Meri Poročni Dodatki, Jakne

Model Show

Spoštovani kupec.če potrebujete prilagodite.lahko pripombo svoje točno velikost ,bomo po meri za vas brezplačno.in ko oddate naročilo,si lahko izberete velikost za vaše prsi.hvala Prilagodite-morate poslati te meritve za nas: 1.Bankrot =___CM 2.Pas =____3 CM.Boki= ____4 CM.Votlo za tla(ramen do tal brez čevljev)= __5 CM.Višina(od vrha glave do tal brez čevljev)= ___6 CM.Višina čevljev =_____CM in ko ste oddali naročilo,prosimo, bodite pozorni, da vaše naročilo,ker če bomo imeli kakršne koli težave,kontaktirali vas.hvala, ker ste.in ko oddate naročilo,prosimo opomba, ko jih potrebujete.hvala

Smo kar času približno 12 dni.vendar je kmalu, da potrebujejo več,in če vas nujne, lahko to pripombo za nas,lahko naredimo za vas v 7 dneh.Normalno naš izdelek privzeti način dostave je www.rotary-lent.si Standardna Dostava,da je počasen,običajno o 7-45 dni,morda potrebujejo več časa.torej, če vas nujne, lahko izberete hitro post,za exaple DHL,je normalno, da je treba 3-7 dni,vendar pa so nekatere države potrebujejo več dni,kot so čile,brazilija,argentina,in tako naprej.ali lahko izbirate Prodajalca Način Dostave preveč,da je treba o 4-9 dni.vendar pa nekatere države potrebujejo več dni,kot so čile,brazilija,argentina,in tako naprej.Torej, če vam nujno,prosimo, pripombo nas, ko potrebujete,naredili bomo vse, da vam pomagamo.

Povratne informacije

Ime Oddelka Za odrasle
Tehnika Appliqued
Material Poliester