Bullet Točk:

1、LAHKI IN TRMAST: iz lahki in trmast oprati kraft papir, kraft papir z uvožene usnjene vrvice, to je preprosto, high-end in okusno.

2、VISI CVET POT: Ananas, zelena rastlina, mesnate in drugih visi cvetlični lončki.

3、PRIMERNA ZA: primeren je za opremljanje doma, zelenih projektov, hoteli, pisarne, doma, urejanje vrta, balkon, vrt, nakupovalna središča, itd.

4、STROJ IN MOČNO: Je mogoče oprati in ne bo uničeno v vodo.Po oprati veliko krat, se lahko še vedno ohranijo svoje prvotne lastnosti.

5、VARNO IN RAZGRADLJIVE: To je okolju prijazen, brez škodljivih snovi in razgradljive.

Parametri:

Ime: Viseče Kraft Papir, Kraft Papir Cvetlični Lonček

Material: oprati kraft papir, kraft papir

Velikost(cca.):

Kvadratni spodaj: 13cm/5.12, velikost: dnu 13*13 cm/5.12*5.12, višina 17 cm/6.69 v

Krog spodaj: 13cm/5.12, velikost: spodnji premer 13cm/5.12, višina 13cm/5.12

Pakiranje: opp vrečko

Teža(pribl.): 70g

Uporablja prizorov: opremljanje doma, zelenih projektov, hoteli, pisarne, doma, urejanje vrta, balkon, vrt, nakupovalna središča, itd.

Značilnosti: stroj, trajne, razgradljivega

Seznam:

1* kraft papir, kraft papir cvetlični lonček

Načini plačila:

· Lahko bi plačilo preko katerekoli metode, navedeno zgoraj, in pls poravna v 3 dneh, ko je vaše naročilo.

· Vaše plačilo bo preverila www.rotary-lent.si v 24h in bomo obdelali vaše naročilo, ko da je končal.

· Če vaše naročilo zaprt zaradi varnostnih razlogov morate predložiti zahtevek za www.rotary-lent.si.

· Nadomestila, ki jih povzročajo preklicu naročila, vračilo sporazuma ali mediacijo, se obdelajo takoj in običajno traja približno 7-10 delovnih dni, da dosežejo svoj račun.

Dostava in paket:

· Vsi predmeti, ki bodo preverjene in dobro pakirano, preden odpremo.Naročila bodo odpremljena v roku 2-5 delovnih dni po plačilu je končal.

· Teža paketov preko navadni pošti je omejena na 2 kg.Mi bomo poslali ločeno, če je teža je nad 2 kg.

· Običajno to traja približno 15 - 60 dni in morda še malo dlje, da nekateri oddaljeni področju.

· Izbirate lahko hitro, način dostave, če želite, da bi dobili parcelo prej, in za to boste morali plačati, ladijski promet pristojbina.

Pon. pošiljanje in vračilo:

Bomo poslati ali nadomestila, če paket gets izgubljen, poškodovan v tranzitu ali prejemate

napačen element.Prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate in vam bomo z veseljem pomagali.

Povratne informacije:

· Če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo, prosimo, pustite nas pozitivne povratne informacije, mi bo zelo cenjeno.

· Če je kaj narobe, se najprej obrnite na nas, preden pustite povratne informacije, in bomo poskušali naše najboljše, da vam pomaga, dokler je vse v redu.

Material -
Številka Modela -
Vrsta Viseče Košare
Končna Premazan