Baby fantje poletni kompleti oblačil malčka, moda bombaž majica+hlače, hlače z oprsnikom 2pcs trenirke za bebe fantje dojenčka poroka obleke

Trideset in tri tisoč dvesto osemdeset

33313

Če je otrok maščobe, prosimo, izberite večjo velikost.ročno merjenje je lahko 1-3 cm napako.

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa sta pozdravila?Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Kako lahko sledenje moje parcele?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani uporabljate sledenje number:www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete).Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.Naročilo in dostava 1. Prosim, pustite me sporočila za točno barvo po plačilu . 2. Kot običajno, bomo brezplačna dostava blaga, ki ste ga kitajska post air mail, prosim stik z nami prvič, če želite, da ladja po DHL, UPS, EMS, Fedex ali druge ladjarske družbe.Politika vračanja, Če se element, ki je poškodovan, ga lahko vrnete za nadomestilo ali izmenjavo v roku 7 dni po prejemu.Kupec bi moral biti odgovoren za stroške prevozov na vrnjene artikle.Bomo zamenjali za dobra na razpoložljivost blaga ali vračilo kupnine.Povratne informacije Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosimo za pomoč, da zapustijo "Pozitivni Feedback" in "5 kot Nalašč Zvezde" za nas, ko boste prejeli vaš predmetov in bomo naredili enako za vas.Hvala vnaprej!Če imate kakršna koli vprašanja v zvezi s transakcijo, pred odhodom koli povratnih informacij, prosimo, obrnite na nas in nam da priložnost, da bi našli rešitev.Hvala!

Vrsta Tkanine Volnene
Ime Oddelka baby
Zapiranje Tip Beloprsi Singl
Ovratnik Zavoj navzdol Ovratnik