Pas Podrobnosti: Pas Ime: Elastični Pas Za Moške, Ženske Sponke Slog : Pripnite Sponke Slog: Modno,formalno,novost,priložnostne,, poslovni Pasu dolžina: 105 cm ,(Ne obseg Pasu ) Prosimo, izberite primerno velikost pasu, se lahko spremeni glede na svoj pas .

Dostava

Nudimo vse vrste prevozov način,kot www.rotary-lent.si Standardne Dostave, ePacket,Kitajska Post Zraka,DHL,Postnl,FedEx,EMS.Če želite določiti način dostave,Prosimo, obrnite na nas in vam bomo z veseljem pomagali.

Plačilo

Povratne informacije

Prosimo, sporočite nam, pred odhodom negativne povratne informacije ali 1 točka 2 točki nizko DSR ali odpreti vse spore v zvezi s www.rotary-lent.si ,vas prosimo, da nas priložnost, da odpravite vse težave in bomo poskušali naše najboljše, da zadovoljijo svoje potrebe.

Če na katero koli vprašanje, prosimo, da nas kontaktirate preko "Vprašajte prodajalca vprašanje" ,Smo poskušali naše najboljše, da odgovor na vašo e-pošto v najkrajšem možnem času, zaradi velikega obsega dnevnih dohodne e-pošte in časovni pas razlika, bomo morda ne boste mogli odgovoriti na vaša e-pošto takoj.Prosimo, dovolite 1-2 delovnih dni za nas, da odziv.

Blagovna Znamka KAVENPETER
Številka Modela KMP10000
Postavka Vrsta Pasovi
Širina Pasu 3.3 cm