Izdelek podrobnosti:

1.100% Prvotne. 2. Velika količina na zalogi. 3.Odlične poprodajne storitve. 4.Test enega po Enega,kot nalašč Primerna. 5.Prihaja z pretective plastično vrečko in varno pakiranje.

Podrobno/Realno Sliko:

Za Zagotavljanje Najboljše Cene Za Stranke:

1 .Bomo ladja vaše naročilo prek China Post Navadne Majhne Paketni Plus Dostava Pot ,

Številka za sledenje je Lahko le V Sledeh dan Odpreme .Čas prevoza 20-45 dni , če ne morete prejemati vaša parcela v 45 dneh , pls obrnite na nas za razširitev varstva dni ,hvala !

2 če ste donot dobili paket po 60 dneh obljubimo vam bo polno nadomestilo .

(zato ,prosimo, donot uporablja spora v 60 dneh ,to je nezaželeno ,Brazilija in Rusija v roku 90 dni )

3. Izberete lahko tudi, Kitajska Post Registriranih Air Mail Dostava Način ,Tako, da lahko sledite , bo dodate $1.89 za Ladijskega Stroškov .

4. Postavka bo ladja vaše potrdil Naslov v www.rotary-lent.si.Zato vas prosimo, da poskrbite, vaš ladijskega pravilna, preden se odločite za nakup izdelka .

5 .Kupec potrebujejo ladje na drug naslov (ne www.rotary-lent.si potrdila, naslov), bi nam pišite pred nakup artiklov.

6. Nimamo responsiblity za naslov za dostavo, pod pogojem, napačno

7. Zlasti za Rusijo Kupec , pls se prepričajte, da je vaše polno ime .

Dobavni Rok:

1. vse naročilo bo dostava v 3 delovnih dneh .

2. če Bi dali na vikend ali praznik, bodo odposlana v ponedeljek ali naslednji delovni dan.

3. Postavka poslana preko USP,DHL,EMS z dostavnem..

4. vse bi vam bomo Ponudili številko za sledenje, ne glede na to, kitajska pošti ali drugi način dostave .

Plačilo :

1 ,lahko uporabite kreditno kartico plačilo preko www.rotary-lent.si, če je kakršno koli vprašanje o plačilu , pls, vas prosimo, da Stik z mano .

2. sprejemamo Plačila Banka , Zahodne Unije , In druga plačila je sprejeti .

Kontakt:

1.če boste to storili na debelo ali imate kakšno drugo vprašanje , pls, vas prosimo, da stik z mano preko trademanager .hvala !

O Pakiranja

Design BAR
Združljiv Blagovne Znamke Asus
Certificiranje CE