Hitra Dostava

OPOMBA: Zaradi tega telefona primeru imajo Dvojno Stranicami, Kaljeno Steklo zaslona zaščito, Če telefon primeru, da je poškodovanih med prevozom, se obrnite na prodajalca za odškodnino ali poslati.

Pošiljke: 1.Bomo ladja naročila v 3 delovnih dneh in glede na čas plačila, prosimo, bodite v času, ko ga odredi. 2.Mi Ladje po vsem Svetu, ki jih na kitajskem air mail , ePacket in www.rotary-lent.si Standardna Dostava.(Če obstaja boljši način, da bomo tudi izbiri, bomo dovolili ste prejeli izdelek hitreje.) 3.Parcela bo dosegla večino držav v 10 do 30 delovnih dni. ( V nekaterih državah bo morda treba več ) 4.Čas dostave je odvisen od destinacije in druge dejavnike, lahko traja do 30 delovnih dneh. 5.Predmeti bodo prišli v približno 15-45 dni po pošiljki( Brazilija 60 dni),zato prosim ne odprete spora pred dostavo.Prosimo, kontaktirajte z nami, če so elementi, ki lahko ne pridejo v oddajo,bomo podaljša dostave.Vsi izdelki v naši trgovini podporo PADEC LADIJSKEGA prometa 1. Imamo dovolj zaloge, nudimo strokovno PADEC LADIJSKEGA prometa in se veselimo sodelovanja. 2. Mi ladje izdelkov za vaše stranke brez vključno prvotne cene. 3. Bomo ladja izdelke, brez kakršnih koli promocijo, račun v notranjosti paketa. 4. Smo lahko izpolnitev naročila prek CVS ali XLS datoteko. 5. Mi lahko ročaj do tisoče naročil na dan.Kliknite na povezavo, da si ogledate moje trgovine: https://www.rotary-lent.si/store/1358107 Povratne informacije: Vaše zadovoljstvo in pozitiven odziv je zelo uvoz za nas .Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.Če menite, da imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve,vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negtive povratne informacije.Potrudili se bomo, da reši vsak problem in vam zagotovimo najboljšo storitev za stranke.

barva 2 Jade Zelena,Lokalne zlato,Zvezdnato Črna
Funkcija 4 Luksuzni Kovinski Kovček Funda
Material Kaljeno Steklo+Magnet+Kovinski Okvir
Funkcija 7 Moda Shockproof Primeru