ROSALIND Keratin Las Zdravljenja Bistvo Serum Dlake Masko Keratin Šampon Za Lase Izgubo Suho Popravilo Škode Olje Za Nego Dlake

Prebudite svoj lasnih mešičkov, Obnoviti vaše lase sijaj!

-Različne lase težave veste ali ne veste,

-Izpadanje las, ki jih povzročajo lasnega mešička nekroze

-Lasišče je mastno in lasne mešičke so zamašene

-Lasje suhi in dolgočasno po perming

-Veliko las težave, ki jih povzročajo onesnaževanje okolja,neenakomeren prehrana in prehrana

Ne'nt naj te težave vplivajo na vaše delo,ljubezen in družina

-Značilnosti:

-Za škodo popraviti: Preprečevanje lase prelom, frizzies in split konča, popravilo poškodb las.

-Anti-off: Preprečevanje čezmernega izpadanja las

-Anti-srbenje: Pomaga razbremeniti suho in srbeče lasišče

Hranljiva: Pusti lasje mehki in sijoči

-Postavka vrsta : Las zdravljenja

-Uporaba: Za Odrasle

-Sestavine: Naravni rastlinski

-Paket velikost: 3.3*3.3*8.5 cm

-Uporaba:

1. Pranje las s šamponom.

2. Suho vodo, z brisačo,( ni potrebe, suhe, z za lase )

Uporablja lase masko na lase , ne dotik lasišče, nenehno masaža las za 2-5 minut

3. Končno, sperite lase popolnoma

-Dva načina za uporabo:

1.Nanesite 2 do 3 kapljice eteričnega olja za lase, po dnevni suhe lase ali pranje in se uporablja za lase enakomerno izboljšanje suhe in vozlane lase.

2.Dodajte 2-3 kapljice eteričnega olja za lase, kreme ali lase masko,dobro premešamo,dvojno zaščito las,dvojno neguje in popravila lase.

-Paket vključuje :

1 x 1 Polje Las Serum

Kateri načini plačila lahko uporabljam na www.rotary-lent.si?

Na našo aplikacijo lahko uporabite naslednje načine plačila: Visa, MasterCard, Maestro, American Express, Alipay Bilance, QIWI, Boleto, bancontact, idealno, Przelewy24, SMS Plačilo v Rusiji(MTC, MegaFon, Beeline, TELE2) in www.rotary-lent.si Žep.Na naši spletni strani (PC) lahko uporabite naslednje načine plačila: Visa, MasterCard, Maestro, American Express, Nakazilo, Webmoney, Yandex.Denar, Western Union, QIWI, DOKU, Mercado Pago, Boleto, bancontact, TEF, idealno, Giropay, Sofort Bančništvo, Carte Bancaire (Carte Modra), Przelewy24, SMS Plačilo v Rusiji (MTC, MegaFon, Beeline, TELE2), Plačilo v Gotovini (Euroset, Syvaony, ruski Post), in www.rotary-lent.si Žep.

Vse barve so na zalogi.

Vaše naročilo bo dobavljeno v roku 72 ur po prejemu plačila potrdijo.

Če imate kakršno koli vprašanje ,prosimo, da nas kontaktirate kadarkoli.

Mi kakovosti pregled pred odpremo iz vseh predmetov.Vse e-pošte se bo odgovoril v roku 2 Delovnih Dni.Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Itmes se vrne v svoje prvotno stanje.

Hvala za vašo podporo

Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Pišite nam najprej, PREDEN ste nam nevtralne ali negativne povratne informacije.

Spol Unisex
Količina 1PCS
Številka Modela 6971400598838
Sestavine Naravni