1 Roll lak Transfer Folije Kovinske Barve, Nalepke za Nohte, da Drsniki 120x0.04m Sijoče Zvezdnato Nebo Papir Manikura Dekoracijo TR996-2

Novi Modeli

Nov Prihod Nail Art Transfer Folije

Enostaven za uporabo in lepota vaših nohtov

Barve: Zlata/Vijolična/Modra/Zelena/Roza/Red/Silver/Kava/Nobeno

Velikost : 120x0.04m

Pakiranje: 1 roll Nail Art Transfer Folije

Opozorilo : ta dostava pot je brez sledenje novice

1.Ne, ne moreš slediti podrobno dostava .Dostava traja približno 30-60 delovnih dni .Prosimo, da se potrpežljivo, da počakajte, da vaše naročilo .Ne sprašuj "kje je moje naročilo !" samo da čaka :) 2. Prosimo za razumevanje naročilo lahko odloži za vsak ladjar nesreča zgodi .če se vam še vedno ni dobil vaše naročilo, ko 50days ,boste morali vprašati prodajalca za razširitev da čas za vas .Pomembno :.Mi ne dobrodošli spor s dostava zamudo.Hvala

1. Vse Standardne Registriranih Dostava Metod v trgovini bo Standrand Dostava sledenje dostavi Prodajalca Metode, ni gotovo za ladijski promet metode, ki jih izberete.

2.Bomo na podlagi dejanskega stanja na samodejno, vam pomagajo pri izbiri najbolj ustrezne dostava pot za vaše naročilo.

V: Zakaj ne moje da se jih je poslala način dostave določim?

A: Ker naši trgovini prodajajo različne vrste blaga,kot so posebni izdelki,nakit,gel lak,cuticle,in vsaki državi, ki je carinski pregled standardov, so različni, zato vam bomo izbrati ustrezno dostava način, da pošlje, ampak vam bo zagotovilo, da tovornega so isti, prosim, ne skrbite.

Dostava

1) 3-5 Dni časa bo potrebno, ko smo potrdili prejmemo vaše plačilo.

2) Dostava dan je 30-60 po vsem svetu običajno.www.rotary-lent.si Dostava Način, kot EMS/DHL/Fedex, 5-25 delovnih dni.

3) Če naročilo presega USD6.00, vam bomo poslali s priporočeno Dostava brezplačno, približno 30 do 45 dni, da pridejo.

Povratne informacije

1) Povratne informacije, je zelo pomembno, za nas, si vzemite nekaj sekund, da daje 5 Zvezdic povratne informacije, če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, najlepša hvala !!

2) Smo vedno ponudi najnižjo ceno za najboljše blaga in storitev za vas.

3) Prosimo, da nas kontaktirate, preden dajo nevtralno(3 zvezdice) ali negativna(1-2 zvezde) povratne informacije.Bomo poskušali naši moči, da reši problem in vam srečno nakupovanje razpoloženje tukaj.Najlepša hvala!

Stik Z Nami

1) Če imate kakršno koli vprašanje, prosimo, ne oklevajte in nam pišite!

2) vam Bomo odgovorili v najkrajšem možnem času.vendar prosimo, dovolite zamudo odgovor za neposlovne dan.

Hvala za vaš obisk, srečo za naju oba.

Postavka Vrsta Nalepke & Decal
Material Folijo
Stanje Folije Zvezdnato Nebo Papirja
Slog Kovinska Barva Modeli