Baby Slinčki 360 Z Čipke Baby Dekle Šal Čipke-up Baby Hranjenje False Ovratnik Stvari Ljubek Dojenček Newborn Baby Stvari, 95% Bombaž

[xlmodel]-[fotografija]-[0000] Fotografije Seznama

[xlmodel]-[po meri]-[45699] Opomba

Dragi Prijatelji,

1) Prosimo, da spremljate svoj paket iz:17track neto .com

2) Če zamuda za vaše naročilo, prosite me za podaljšanje/podaljšanje naročilo časa, preden odprete spora.Najlepša hvala.

3) prosimo, upoštevajte svoje polno ime in polni naslov, ali pa parcele, se bo vrnil.Zelo pomembno za Rusijo parcele

4) Če niste prepričani katera velikost, bi morali izbrati, mi prosim povejte svojo težo in višino in druge meritve, če veš, da bom lahko svetoval najboljšo velikost

Želim vam srečno življenje!

STORITVE ZA STRANKE

Dostava:

1.Bomo ladja iz elementov v roku 1-7 dni po tem, ko ste izvedli plačilo.

2.DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

3.Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4.Čas Dostave:

5.če naročite več kot $200 mi lahko pošljete po EMS/DHL/TNT/UPS z brezplačno ,vendar morate pustite sporočilo o tem.ali pogodbo z nami .ali bomo poslali po poti, se odločite.

6.če niste prejeli element nad 60 dni (brizal nad 90 dni), lahko zahtevate vračilo denarja

Plačilo:

1) Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI na www.rotary-lent.si.

2) imate 3 dni, da igrajo po ste naročilo uspešno.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova znova.Prosimo, pošljite e-pošto na www.rotary-lent.si za pomoč.

Davek:

1.Nismo odgovorni za kakršno koli po meri ali dajatve, uvozne dajatve.

Vrnitev & Vračilo:

1.Če so kakršne koli težave z našimi izdelki,se Obrnite na nas, preden se je vrnil, ali odprite spora.Kontaktirali vas bomo v 24hous.

2.Vse iterms nam morate vrniti v prvotno stanje, ali bomo zavrne, da bi nadomestila.

3.Kupec je odgovoren za vse stroške prišlo v proces, ki se vračajo.

Vir Nazaj:

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Starostni Razpon 2-3Y
Številka Modela A
Vzorec Tipa Cvetlični
Spol Unisex