Prikaže se pravi lutka, ki je 100% enako kot sliko.

TPE Materiala.Zlitine Okostje.4D Vagina in Analno Odprtino.Občutek za Realnost.Zagotavljanje Kakovosti.

Polno zaščito zasebnosti.

Pišite nam, če imate kakršne koli zahteve.

Lutka tip:Polovica telesa lutka (ČRNE LASE & RJAVE LASE )

Višina: 10 kg

Material: TPE-s kovinsko ogrodje

Velikost:26*16*62 cm

Pakiranje specifikacija 60.5*28.5*19.5

Zasebnost Zagotovljena:

Vaša zasebnost je zelo pomembno za nas.In s svojo diskretno embalažo, ki je lahko trgovina v zaupanje.Edina oseba, ki ve, kaj je notri paket, se vam!

1.DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2.Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3.Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4.Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5.STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6.Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7.Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

1.12 mesecev omejena Garancija Proizvajalca za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.

3.Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.rotary-lent.si!

1.Vaše mnenje je zelo pomembno, da se naša Podjetja je razvoj, Zato prosim, pustite Povratne informacije 5 Zvezdic, če ste zadovoljni z našimi izdelki, najlepša Hvala.

2.Ne pusti Negativne Povratne informacije, ne sprašuje, nas za pomoč, vas prosimo, da Stik z nami prvič, če imate kakršne koli težave.Povratna informacija je naše življenje, preden pustite nevtralne ali negativne povratne informacije, prosimo vas, da nas kontaktirate, da bi dobili boljšo rešitev, se Bomo odgovoriti na vsa sporočila, kakor hitro je mogoče, se vam vnaprej Zahvaljujem za vašo potrpežljivost.

Spolna igrača za odrasle Igrače za odrasle
Številka Modela Alice01
Sex Lutke lutka
Blagovna Znamka YUECHAO