Samsung 860 EVO pogonu SSD, 1TB Notranji trdi disk 500 GB 250 GB SATA 3 2.5-Palčni HDD Trdi Disk HD SATA III za Prenosni Računalnik

SSD zaupate najnovejša izdaja na svetu najbolje prodajanih* SATA SSD serije, Samsung 860 EVO je posebej zasnovan za povečanje učinkovitosti rednega Računalniki in prenosniki.Z najnovejšo PROTI-NAND tehnologije, ta hitro in zanesljivo SSD je na voljo v široko paleto združljivi obliki dejavnikov in zmogljivosti. *Viri: NPD (ZDA podatkov od Jan. 2015 do Okt. 2017) Izboljšano delovanje Hitrosti so skladna, celo v težkih delovnih obremenitev in multi-tasking, ki omogoča hitrejši prenos datotek.V 860 EVO nastopa na zaporedno branje hitrosti do 550 MB/s* z Inteligentnim TurboWrite tehnologije ter sekvenčno pisanje hitrosti do 520 MB/s.V TurboWrite buffer size* je nadgrajen z 12 GB 78 GB. * Učinkovitost delovanja se lahko razlikuje, ki temelji na pogonu SSD, je različica vdelane programske opreme in sistema za strojno & konfiguracijo.Sekvenčno pisanje meritev uspešnosti, ki temeljijo na Inteligentnih TurboWrite tehnologije.Zaporednih meritev uspešnosti, ki temelji na CrystalDiskMark v. 5.0.2 in I0meter 1.1.0. Zaporedna pisanje predstave so Inteligentni TurboWrite regiji so 300 MB/s za 250/500 GB in 500 MB/s za 1 TB. * Preverite konfiguracijo sistema: Intel Core i5-3550 CPU @ 3.3 GHz, 4 GB, OS - operacijski sistem Windows 7 Ultimate x64, Chipset: ASUS P8H77-V,. * V TurboWrite rezerve velikost se spreminja na podlagi zmogljivosti SSD; 12 GB model, 22 GB za 500 GB model, 42 GB, 1 TB model in 2/4 TB za 78 GB.Za več informacij o TurboWrite, prosimo, obiščite www.samsungssd.com.Boosted vzdržljivost do 8x višje TBW (Terabajtov Pisnega)* od 850 EVO.Počutim varno shranjevanje in izrisovanje velike 4K video posnetkov in 3D podatkov, ki jih uporabljajo najnovejše aplikacije.Samsung 860 EVO s PROTI-NAND tehnologija je podprta s 5-letno omejeno garancijo.* * Warrantied TBW za 860 EVO: 150 TBW za 250 GB model, 300 TBW za 500 GB model, 600 TBW za 1 TB model, 1,200 TBW za 2 TB model in 2,400 TBW za 4 TB model. * 5-let ali TBW, kar nastopi prej.Za več informacij o garanciji najdete na priloženih garancijska izjava v paket.Smart združljivost Koristi od hitreje, več tekočine komunikacijo s svojim gostiteljem sistem.Rafinirano ECC* algoritem in novo MJX krmilnik ustvarjanje višjih hitrostih, ter izboljšano prioritetnem vrstnem redu trim izboljša Linux združljivosti. * Odpravljanje napak Kode Več obliki dejavnikov, ne glede na velikost vašega računalnika potrebe, je 860 EVO za vas.Izbirate lahko med 2,5-palčni velikosti za namizne Računalnike in prenosnike, in SATA-temelji M. 2 (2280) ali mSATA za ultra-slim računalniških naprav.

O darila Posameznih daril je lahko vprašljiva kakovost, ker to je dar, zato ne podpiramo povračilo denarja, vendar smo lahko nadomestilo spet na naslednji nakupovanje Opomba za dostavo (prosimo, preberite pred naročilom ): Vrednost manj kot 5 USD Način prevoza= China Post Navadne Majhne Paketni prenos 1.Ladijski način je poslana s številko za sledenje, Kitajska Post Navadne Majhne Paketni lahko le sledi, preden zapustiti Kitajsko. 2.Dostava čas, da mnoge države, normalno je 15 - 45 dni( Rusija in Brazilija 30 - 60 dni), 3. če vaše Potrditve Čas se bliža,in še vedno ne prejemajo blago,prosim stik z nami, da podaljšajo dobavni rok. 4. Vendar, Prosim, ne nam zaupajo.Boste dobili paket v času. 5. Če Elementov ne prejme v 60 dneh,bomo 100% povračilo 6. Prosim, ne odprete spora v 60days,Hvala za vaše prijazno. 7. Ko ste, da bi to pomeni,da se strinjate z zgornjimi navodili.Hvala.POŠILJKO 1. Uporabljamo www.rotary-lent.si Standardna Dostava ali Kitajska Post Mednarodna Paket ,vam bomo poslali sledilno številko, da boste, ko smo dostava za vaš paket.

2. Vsi paketi so priporočene Pošte.

3. Bomo poskušali naše najboljše, da bi hitro pošiljko.POVRATNE informacije 1. Smo čisto srce prodajalec in naš cilj je 5 ZVEZDIC . 2. Vljudno prosim, pustite nas pozitivne povratne informacije,, bomo poskušali naši moči, da naredimo bolje. 3. Osredotočeni smo na kupca satification in vedno ga v najvišjo prioriteto.Če imate kakršne koli težave s to postavko, smo lahko vedno poskušali naše najboljše, da bi Zagotovili dobro rešitev.Prosimo vas, da nas v času pred odhodom koli negativna/nevtralna povratne informacije.Dobro communcation je pomembno za nas.Mi smo zagotovo lahko, da je uspešna transakcija za vas.

Vrsta Notranji
Varnost AES 256-bitno šifriranje (Razred 0) TCG/Opal IEEE1667 (šifrirani voznik)
Garancija Pet-letno / 600 TBW omejena garancija
Številka Modela SSD 860 EVO SATAIII 2.5"