Material : 100% Poliester

Velikosti: 1 Sedež (55*195 cm) ; 2 Sedeža (130*195 cm); 3 Sedeža (190*195 cm)

Značilnosti Obeh Osnove Načrtovanja In Val Design: Priporočamo Vam, Da Obrišite Madeže Iz Neposredno.Prosimo, Da Samo Pranje Zunanji Strani, Ročno, Če Je To Potrebno.Ne Pranje Notranji Strani !!!

Značilnosti Val Design: 1. Dve Stranski Žep; 2. Obe Strani Lahko Demontaža

Opombe: A. Zaradi Svetlobo in Zaslon za Nastavitev Razlika, Postavka Barvo Lahko Nekoliko Razlikujejo Od Slike.B.Prosimo, Dovolite 3 cm, Dimenzija Razlika Zaradi Različnih Ročno Merjenje In Posebnega materiala.

Opomba: Če potrebujete druge barve nas kontaktirajte!

Dostava, Če želite izbrati express dostava je, imamo, da vam zaračunamo, ladijski promet pristojbina. (Na primer, EMS, DHL, fedex, TNT,), Bomo poskušali naši moči, da vam dober ladijski prevoz.Ampak včasih mednarodnih dostave je zelo odvisen od lokalnih običajev in lokacijo post dostava ali vreme, oddaljenega kraja svojega bivanja.tako nekatere parcele zamudo ali predmet, ki brokened, vendar ne skrbi, če se je zgodilo, pls stik z nami prvič, bomo ravnali z njim, Če ga ne bi prejeli parceli pred časom koncu se nemudoma obrnite na nas, mi vam bo stik s kitajsko pošto na preveri in potem vam zadovoljiti rešitev Bomo kriti izgube, če je paket izgubil, ali element, ki brokened na pomorsko pot, tako pls stik z nami, če je zgodilo, Če ste prejeli napačen element ali vam ni všeč predmet, ali ste prejeli neustreznih izdelkov, pls stik z nami takoj.Povratne informacije: Spoštovani kupci, smo pošten prodajalec na www.rotary-lent.si, če prosilec izpolnjuje naše izdelke in storitve, prosim, pustite nas 5 star povratne informacije .Vaše priznanje je za nas zelo pomembno.Prosim stik z nami po pustite nam sporočilo pred odhodom koli 1 ali 2 ocen, negativne povratne informacije, in bomo potrudili, da odpravite težave.Pišite nam: kakršnakoli vprašanja, prosimo, kontaktirajte z nami. (Pusti sporočilo iz www.rotary-lent.si) Bomo odgovori vaše sporočilo v 12hrs.E-pošte se bo zapozneli odziv na nedelja in prazniki.

Uporablja Kavč Področna Kavč
Velikost 55x195cm.130x195cm,190x195cm
Material 100% Poliester
Proizvodnja Kavč Pokrov