Značilnosti:

1. Primerne za vse avtomobile.

2. Kot nalašč poprodajnem zamenjave.

3. Brez navodila za Namestitev,Preprost za namestitev.

4. Izdelani iz kakovostne plastike, trpežne in dolgo življenjsko dobo.

5. Široko uporablja za avto fender, odbijač, vrata ali drugih avto površino.

6. Zakovice Post Tlak Razširi Noge za Hitro in Trajno Pritrjevanje.

Specifikacija:

-Material: Plastika

-Količina: 500PCS/1000pcs

-100% popolnoma nova in visoke kakovosti

-Barve: Črna,bela,modra,zelena,rdeča,roza,itd.

-Umestitev na Vozilu: Levo, Desno, Spredaj, Zadaj

-Ime:500/1000PCS Univerzalno Popravila Mešani Vrata Avtomobila Zapiralo, ki ga Zakovice

Paket Je Vključeno:

1X Modra/Rdeča Screwdiver orodje(Kot picture show)

5 00/1000pcs mešani Avto Kovice Ohišjih Set

Opomba:

1.Prosimo, dovolite 1-5 mm razlika zaradi ročnega merjenja.

2.Ni Navodila, Vključena.Strokovna Vgradnja Je Zelo Priporočljivo!!!

O Plačilu

* Sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive z varno plačilo postopek ali DEPOZITNI.

* Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

* Če ne morete preveriti takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

O Pošiljki

** DOSTAVA PO CELEM SVETU.

** Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

** Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se mora ujemati vaš naslov za dostavo.

** Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

** STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

** Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

Vrnitev & Vračilo

*** Ste 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

*** Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev.

*** Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

*** Mi bo kril vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

O Povratne Informacije

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Ime Izdelka Avto Odbijača Posnetki
Opisi Mešani Avto Zapiralo, Ki Ga
Vrsta Avto-styling Zapiralo, ki ga & Posnetek
Posebno Feature1 Fender Odbijača Pritisni In Pin Posnetek
Količina 500pcs/1000pcs
Element Teža 0
Zunanje Testiranje Certificiranje ce
Postavka Barve Črna/Bela/Rdeča/Modra/Rumena itd.
Ime Modela Mešani Avto Zapiralo, Ki Ga Zakovice
Aplikacije Ustreza za avto fender, odbijač, vrata ali drugih avto površine
Blagovna Znamka RYSJM
posebno feature3 Honorar Fender Posnetki