5D DIY Diamond Slika"Seksi Ženska Ljubimec" Polni Sveder Kvadratnih Vezenje Navzkrižno Šiv Golo Gola Dama Mozaik Doma Dekor Darilo

Uporaba: domov/hotel/urad dekoracijo & darilo

Diamond tip: rubikova Kocka Krog Diamond

O diamond količino: 30% več količina diamant, absolutno dovolj

Premer diamond: 2,5 mm

Opomba:platno velikost : 20X25cm/30X40cm/40X50cm/45X60cm/50X70cm/60X80cm

Velikost slike : 15X20cm/25X35cm/35X45cm/40X55cm/45X65cm/55X75cm

1. Glejte primerjavi miza na platno za identifikacijo vsakega diamond število in ustrezno natisnjeni številki na platno.

2. Vstavite krog koncu dotting pero v dotting cementa (pritisni in trdi, da cementa v mestu).

3. Uporabite krog koncu pisalo, da se držijo diamant in rahlo pritisnite navzdol, da odstranite dodatno cementa.

4. Trgati narazen delno film in kraj diamant na platno v skladu z ustrezno številko.

6. Po končani, rahlo pritisnite navzdol diamanti z roko ali knjigo za zagotovitev, da diamanti so trdno pritrjen.

Slika velikost manj kot enako 30x40cm je vrečko embalaža

Slika velikost, večjo od 30x40cm je polje embalaža

Država Ponavadi pridejo čas

Ruske Federacije 15 ~ 23 dni

Nizozemska 12 ~ 15 dni

Zda 14 ~ 19 dni

Španija 13 ~ 17 dni

Francija 13 ~ 17 dni

Združeno Kraljestvo 10 ~ 13 dni

Ukrajina 16 ~ 21 dni

Drugi 15 ~ 30 dni 1.Mi ladje, ki jih www.rotary-lent.si Standardne Dostave, www.rotary-lent.si Premium Dostave, Kitajska Post Registriranih Air Mail Express

Je okrasnih krog ali kvadrat?

Vse naše diamond slike so okrogle diamant.Ne prodajamo kvadratnih diamant.Kvadratni diamant ni lepo in enostavno padli.

Je diamant slikarstvo popolno ali delno?

To je odvisno od tega, kakšen tip ste jih izbrali.Si lahko preberete Opis Izdelka znova.Obstaja obrazec, da povem to.

Je okrasnih dovolj?

Na okrasnih je dovolj.Smo dal 30% dodatno diamantov, v vsakem vrečke diamantov.In nudimo Diamantno Dopolnitev Storitev. (Bomo poslati vse diamanti, ki jih lahko izgubite.Prva pošiljka je na nas.Vsako pošiljko po tem, boste morali plačati za ladijski promet.)

Kaj je velikost slike?

In tu je razlika med platno velikost in velikost slike.

Blagovna Znamka SHAYI
Material Smole
Vrsta Debelo No

5D DIY Diamond Slika