20 mm 1pcs Trak 316L Trdnega Nerjavečega Jekla Brušena in poljski Watch Band Zapestnica P712

Opis:

Širina : Lugend 20 mm

Material: Brušeno/ poliranje iz nerjavečega jekla 316L

skupna dolžina: 185mm

Debelina: 3 mm

Teža: 82g

Sponke vključujejo: da

O Plačilu 1. Sprejemamo www.rotary-lent.si Depozitni. 2. Vedno smo znamka pod $25 usd vrednost za kupca,Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.

Opomba: Prosimo, preverite pri vaši državi carinski urad ugotoviti, kaj ti dodatni stroški bodo pred idding/nakupu.Te stroške kupca odgovornost.O Ladijski promet (1)mi Bomo vaš izdelek v roku 48 ur. (2)Dostava po Kitajskem Post Air Mail;www.rotary-lent.si Standardna Dostava;ePacket.ČE želite hiter prevoz,prosimo, izberite EMS,DHL.O Politiki Vračila 1. >Zagotavljamo vaše nič tveganja nakup izkušnje tukaj. 2.> Če blago je poškodovan na pomorsko pot, bomo povračilo plačila ali zamenjavo blaga.(Poškodovan element morali poslati nazaj.) 3. >Nudimo celotno vračilo če kupec ni prejel paket v roku 60 dni.Povratne informacije 1. Bomo zapustili pozitivne povratne informacije za vsako prijazno kupec.Cenimo, če vam lahko nam 5 zvezdicami, ki je poln hvale pozitivne povratne informacije . 2. Pls obrnite na nas, preden se odpravite nevtralne ali negativne povratne informacije , prosimo, kontaktirajte nas,, bomo poskušali naši moči, da reši težavo namesto vas.O nas Dobrodošli, da Wenping watch Trgovina(ŠT.1500649).Smo strokovno o ure na Kitajskem,Odlično, Visoko Kakovost, Odlične Delovne razmere,je naš delovni odnos.Imamo dolgoletne mednarodnega poslovanja in pošiljanja izkušnje.Dobavljamo v dobrem stanju ure,in ladje za worldwid!V trgovini,ure so nenehno posodabljati,Prosimo dodajte me na seznam priljubljenih prodajalci in obiščite pogosto,najlepša hvala!!Če imate kakršno koli vprašanje,prosimo, da nas kontaktirate,vam bomo odgovorili v 24 ur!

Številka Modela P210
Zaponko Tip Dvostranski zložljiva zaponka
Širina Traku 20 mm
Band Material Tip Nerjaveče Jeklo