2G + 32 G 9" 2din Android 9.1 Avto Multimedijski Predvajalnik Hyundai Elantra 2011 2012 2013-2016 Avto Radio, GPS Navigacija WIFI, BT

Funkcija:

-- Vgrajen WiFi Modem, Mobilni Telefon, WIFI dostopne točke.

-- Vgrajene v Ogledalo povezavo.Lahko se poveže z Iphone preko Wifi dostopne točke in povezovanje z Android mobilni telefon preko USB kabla in Wifi Hotspot.Mobilni telefon slika bo prikazana na DVD-ju, tudi glasba, video, igre.Za Android mobilne naprave, DVD zaslon na dotik lahko nadzor za mobilne naprave.(Prosimo, upoštevajte: To je lahko podpora del Android mobilne naprave ne vse od njih)

-- Podpora Google Maps in spletno Navigacijo, Podpira različne Android navigacijske programske opreme, vključno z Sygic/IGO 8, in itd

-- Podporo Android Multimedijski Predvajalnik, je lahko predvaja Glasba/Film/Fotografija iz lokalnega Diska ali povezana TF Kartice.

-- Online Zabava, podpora, spletni video, TV, film, glasba, radio, Youtube, Yahoo, MSN...

-- Podporo branje in urejanje Uradni Programske opreme, WORD/EXCEL/POWERPOINT/PDF/TXT.

-- Podporo za Google Play lahko prenesete na tisoče Aplikacij, od tukaj in si lahko dol mnoge priljubljene igre kot je Ninja Sadja, Krme, Sladkarije, Jezen Ptic, Fieldrunner, hitro oblikovati 3D.

-- Podporo Igre, aplikacije, Video HD, 1080P, H. 264, DIVX Žive slike Formatov

-- Podporo Bluetooth hands-free funkcijo, vgrajen mikrofon

-- Prenos imenika funkcijo lahko prenašate podatke za stik iz svojega telefona, da ta enota

-- Podporo najnovejši imenik Iskanje, lahko iskanje&najti ime države v naloženi imenik,samo vnesite prvo črko imena, boste našli nekaj njihovih imen, potem lahko izberete pravega.

Podpora Avto DVR Sistem, samo priključite USB Kamera če želite uporabiti Avto Snemanje.zapisi, ki bodo shranjeni v GPS kartica samodejno, in lahko igrate shrani zapis na ta enota, ki neposredno.

-- Podporo DVB-T T2/MPEG2/MPEG4/ISDB-T Polje za vnos (TV box ni vključena)

-- Podporo volana Nadzor, S to funkcijo lahko povlekel osredotočiti na vožnjo, in izberejo svoje najljubše glasbe varno na poti. (Ta funkcija je na voljo samo delo z avtomobilom, ki podpira analogni signal)

-- Podporo OBD Turque Funkcijo.lahko se povežete OBD Ključ(Ni priložen).V kombinaciji z vozila odkrivanje programske opreme, ki lahko preberete avto vsak senzor datum, v realnem času za odkrivanje auto stanju, ki zagotavlja v realnem času veljavni referenčni podatki za varnost v prometu.

-- Podporo Evropi Digitalno Avdio Oddajanje(DAB)

-- DIY ozadje iz menija Galerija Slik

-- OSD Jezik:ima več kot 50 različnih jezikov, da izberete

-- DIY Glavni Prikaz Menija: lahko povlečete Vrstico za Iskanje, Vremenska Napoved pripomočki, Glasba/Radio/BT-Stereo Igralec,Aplikacije ali drugih Zaznamkov na glavni meni za prikaz

Seznam Vsebine:

Avto Radio*1

Okvir Adapter*1

Napajalni Kabel*1

Povratne Kabel*1

GPS Antena*1

USB Kabel*2

Dostava:

1. potrebujemo 1-3 dni, da vam pomaga pošlje paket po tem, ko smo prejeli vaše plačilo(razen ob vikendih in festival).vam bomo številko za sledenje po tem, ko smo vam poslali paket, sledenje podatkov potrebujejo nekaj časa, da posodobite

2. Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.Te stroške kupca odgovornost.Če kupci, ki imajo boljši način, da pomaga jasno, carinske, prosimo, obrnite na nas.Nekatere kupce, njihovo območje ali zip kodo sodijo samoti, so morali plačati 42$ za daljinsko pristojbina.

Garancija in Vrnitev:

1. Naša naprava ima eno leto garancije.garancija ne zajema škode, nepravilne namestitve,nesreče,napačne uporabe,zlorabe,nepravilne napeljava,in nepravilna napetost obratovanju naprave proti navodilom v uporabniškem priročniku.

2.Veljavno obdobje zamenjava je 14 dni od datuma prejema izdelka.

3. Boste morali plačati za povratno poštnino in ladje element nazaj k nam,mi bodo plačali za vrnitev pošiljke, če si pokvarjen napravo.Prosimo, obvestite nas zaradi vaše naročilo, preklic in pošljite nam jasno sliko ali video posnetek kot dokaz.Postavke, vrnili nam brez poročilo ne bo obravnavalo.

4.Pred pošiljanjem, smo preverili vse naše predmetov previdno, če ste prejeli nepopravljivo okvarjen element, samo obdržati izvirni paket in naredite fotografijo, da nam v roku 3 dni, samo v 3 dneh po dobavi lahko naredimo trdijo, da shipping company, ki je s svojo fotografijo, vendar prosimo, upoštevajte, ladjarska družba potrebuje približno 15-30 dni za preiskavo primera, zato vas prosimo, bodite potrpežljivi

Povratne informacije:

1.če ste zadovoljni z našo napravo,vas prosimo, da nas 5 zvezd in pozitivne povratne informacije

2.prosimo, da nas kontaktirate, če imate težave z napravo.bomo poskušali naše najboljše, da vam pomaga solove problem in ponujajo najboljšo storitev, kot smo lahko, prosim, ne pusti negativne povratne informacije, ki nam ali odprite spora neposredno

Elantra-Leto 2015
Ime Modela Za Elantra
Vmesnik USB

2G + 32 G 9

2G + 32 G 9 2din Android 9.1 Avto Multimedijski Predvajalnik Hyundai Elantra 2011 2012 2013-2016 Avto Radio, GPS Navigacija WIFI, BT Funkcija: -- Vgrajen WiFi Modem, Mobilni Telefon, WIFI dostopne točke. -- Vgrajene v Ogledalo povezavo.Lahko se poveže z Iphone