Izdelkov podrobnosti

1.Velikost tuš glavo:400*400MM ali 500*500MM 2.Material tuš glavo:304 nerjaveče jeklo 3.Material mešalnik ventila:Medenina 4.Finiš:Matt črna končal 5.Funkcije:Padavine,SPA megle in ročno prho 6..tuš mešalnik :3ways thermostatic tuš mešalnik z vgrajeno polje 7.LED se napaja z vodo, temperatura,barva se je spremenila accorrding, da je temperatura vode.

O Dostavi :

1. Ko plačilo potrjen, bomo poslali izdelke, ki jih naročite v roku 7 dni.Če potrebuje več časa za pripravo, bomo komunicirali z vami. 2.Smo le ladja na potrdil naslov, ki ga www.rotary-lent.si.Preden ste plačali, prosimo poskrbite, da je vaš naslov v www.rotary-lent.si tekme naslov, ki nam jih želite ladje. 3.Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.Te stroške kupca odgovornost.

Dostava:

Majhen, da ladje, ki jih UPS/ FEDEX/DHL/EMS,velike količine ladja po morju.Čas dostave:velika količina 15-45 dni (Majhna količina :3-15 dni)

Prodajalec obljubi:

Smo preverite naše izdelke, enega po enega, preden smo pack in ladja, da poskrbite, da količina in v dobrem stanju.Vsi predmeti, ki so strokovno pakiran z veliko skrbnostjo, da zagotovi varno dostavo.Če je kakovost izdelka ali delov nepopolne, tako dolgo, kot ste lahko, da predstavi ustrezne pojasnjevalne materialov, vas prosimo, da nas kontaktirate ,bomo rešiti težavo z vami skupaj.

Najlepša hvala za vaše prijazne pozornosti.

Velikost >400mm
Funkcije Padavine ,SPA megle in ročno prho
Blagovna Znamka OLEFY
Ventil Jedro Gradiva Medenina