Ribolov Podgana 15 cm S Trojno Kavelj Jigging Lure 2 Oddelek Plavanje Veliki Miško Vabe Zvonec, Zvok Wobbler Isca Bas Postrv, Ščuka Som

Če želite kupiti različne barve in mešanice, prosim, pustite sporočilo in bom pripravo blaga glede na vaše zahteve.

Opomba: ne bo večji popust ob nakupu 2 vreč.

Ste se ukvarjajo podjetja international z izdelkom dobavi iz Kitajske.Kot dostave je storitev, ki jih je kurir, ki se razlikuje od lokalnih carinjenje, letni časi, post prevoz itd, vas prosimo, da stik z mano, če se tranzitni čas je presegla vaša pričakovanja.Prosimo, da to upoštevajo pri rezultat vaše ocene za določen čas dostave.

Mi povratne informacije, kot je pomemben navdih v našem razvoju podjetja.Smo iskreno upam, da lahko pustite nas pozitivne povratne informacije, kot tudi star 5 točk, če vzameš nakup prijetno doživetje.

Pogosta VPRAŠANJA:

1. Ne moj element, ki imajo številko za sledenje?

Da, mi pošlji vsako naročilo in njegovo številko za sledenje, lahko preverite stanje pošiljke na ustrezni spletni strani.

2. Je izdelek, enako kot na fotografiji?

Da, vse fotografije so resnično.Vzeli smo te fotografije sebe.

Zaradi zaslona, barvo elementov, prikazanih v phtots lahko pojavi nekoliko drugačna na vaše compture monitor.

Prosimo, poskrbite, da vas ne moti, da pred naročilom, hvala vam za vaše razumevanje!

3. Če ste iz naslednjih držav, prosimo, upoštevajte, poštna številka zapisa:

Brazilija: npr 12345-123

Izrael, na primer: 12345 ali 1234567 ali 12345-1234

Južna Koreja: npr 12345

4. Prosimo zagotovite, da je naslov za dostavo pravilen.Naslov ni mogoče spreminjati po dostavi.

Prosim, pustite polno ime kot ime prejemnika.V nasprotnem primeru, si morda ne boste mogli prejeti element, ki zaradi svoje carinske predpise.

5. Zaradi razlik v svetlobo in zaslon, barve izdelka je lahko nekoliko razlikuje od slike.prosim, da se opravičili

6. Prosimo, dovolite 0-1cm razlika zaradi ročnega merjenja.

7.www.rotary-lent.si zahteva dostave v 7 delovnih dni, običajno bo ladja v 3-4 dneh, prosimo, vedite, da smo hitrost

Hvala!

Ali Čezmejne Dobave Da,