3-Načini 10W COB LED Kampiranje Šotor Lučka USB Polnilna svetilka prinaša dobička luč Magnet LED, ki Delajo Zložljive Kavljem Luči LED Svetilkami

Specifikacija

Model:Velik,Majhen

Žarnice: 1*COB svetlobni trak +1*LED

Svetloba: COB Visoko/COB Nizko/LED

material: plastika+kovina

Velikost: Big:14.8*4,7 cm

Mala:11*3.6 cm

Teža:::: Big:145 g

Mala:67g

Napajanje: vgrajena baterija

Plastične lupine zavit v plast oglja, se počutijo dobro, non-slip.

Prihajajo z magnetom in kavljem, Zložljivi design, enostaven za uporabo v majhen prostor v notranjosti.

Visoko COB LED,Nizko COB LED in LED luči 3-različnih svetlobnih načini, da ustrezajo vašim potrebam osvetlitev.

LED žarnice, zelena, varčevanje z energijo in varstvo okolja, uporabi dlje časa.

Vgrajeno baterijo, jo lahko uporabite USB-kabel za polnjenje.

Opomba:mala nikogar USB plug prah

Package Vključeni

Paket A:SFW50S: 7.99 USD/set vključuje osvetlitev , USB kabel

Paket B:SFW50B: 9.99 USD/nastavite tudi osvetlitev, USB kabel

Dostava Obvestila 1) www.rotary-lent.si standardna dostava ali Kitajska pošti čas dostave je približno 16-35 dni,ePacket čas dostave je okoli 7-15days,vljudno prosim, bodite potrpežljivi, medtem ko čaka na vaše parcele. 2) Drugi Izrazi (UPS, DHL, Fedex, TNT ali EMS) traja od 2 do 8 dni samo,lahko razmislite. 3) ponujamo vam hitro dostavo, običajno okoli 2 dni za pripravo.To je približni čas, vašo pošiljko podatki bodo do svoje posebne naloge. 4) radi bi vas obvestili številko za sledenje, ko bo blago s poslana.Pomembno Obvestilo Stranke, ki mora biti prepričan, ali njihovih državah, ki so dovoljena za uvoz Tega proizvoda, kupne.Če niste prepričani, ali je vaša država omogoča uvoz te vrste proizvodov,mi bi radi, da vam priporočam, da se obrnite na lokalnega po meri za potrditev.Nismo odgovorni za izgube zaradi carinskih zaplembe,in uvozne dajatve.Kakovost Garancija 1), Smo proizvajalec ima strog nadzor kakovosti sistem,morate vse elemente je treba preskusiti tudi v dobrem stanju, preden dostava. 2) Če vam ni všeč elementa, ko jih prejeli v 7 dni,se boste lahko vrnili nam, ampak express pristojbina je beared z vaše strani. 3) Če je katero koli resnično kakovost izdajo v enem letu,pls posnamete sliko ali video posnetek za dokaz,bomo nadomestiti vas rezervni del ali celotno novo svetlobo neposredno,opozoriti ne prevzemamo škodo, ki jo je povzročil človek.Povratne informacije 1) Pls pustite svoj komentar naših izdelkov in naših storitev, ko ste prejeli blago. 2) Pls obrnite na nas pred odhodom negativne povratne informacije,, bomo poskušali naši moči, da prepričajo.

Kot Snopa 30°
Telo Material Plastični
Številka Modela SFW50S
Preklop Načina On-Off