Mehke Gume Kopalniške Opreme Scruber Goba Kopel Goba Nazaj Ščetke za Piling Telesa Krtačo za Baby & Odraslih Washcloths

Dobrodošli V www.rotary-lent.si Kolega Izdelkov Trgovina. "Udobno nakupovanje, popoln dom za izboljšanje," je naše prepričanje.Upam, da vsaka stranka lahko dobili najbolj prijetno nakupovalno izkušnjo v trgovini, najbolj popoln dom za izboljšanje učinka.Srečno nakupovanje!

Uporablja: piling, masaža kože

Značilnosti: mehki in trdi kombinacija, ki je primerna dolžina, visi luknjo design, enostaven za shranjevanje in ročaja, ki je enostaven za suho

Je udobna in mehka.To ne bo nič vašega otroka občutljivo kožo, ko ga uporabljate.To je treba imeti element za vašo kopalnico.

Ponoven Sijaj Kože z Piling!

Da koža svilnato gladka, primerna za dojenčke in odrasle.Ko ga uporabljate za piling, boste videli kože roll začeli padel, in boste presenečeni nad rezultati in občutek nova zdrava koža mehka občutek.

Preprečuje madeže in unclogs pore od nečistoč, ki lahko privede do mozolji, ogrci in druge težave s kožo.

Izboljša kožo, občutek in videz z uporabo takojšnje čiščenje in odstranitev vseh mrtvih celic kože.Vam pomaga odstraniti slab okus.

Bolj udobno kot tradicionalni kopalna kad brisače.In učinek čiščenja je bolje

Specifikacije:

Barve: modra, zelena, roza, vijolična

Slog: 70 cm, 76 cm

Material: Silikon

Lastnosti: enostavno potegnite nazaj, čisto na obeh straneh, mehko in udobno, bogato z mehurčki

Seznam vsebine:

1Pcs * zbadanje brisačo

Dobrodošli V www.rotary-lent.si Kolega Izdelkov Trgovina. Udobno nakupovanje, popoln dom za izboljšanje, je naše prepričanje.Upam, da vsaka stranka lahko dobili najbolj prijetno nakupovalno izkušnjo v trgovini, najbolj popoln dom za izboljšanje učinka.Srečno nakupovanje! Uporablja: