1 KOS Kuhinja stekla cruet sol pot žlico začimb medom houseware sladkor, poper shranjevanje steklenice

Značilnosti:

- visoka kakovost stekla tako varstvo okolja in zdravja. - lepe izdelave, gladko strani in kotu. - načrtovanje svetle barve in pregleden, enostaven za uporabo. - bolj vzdržljiv, enostaven za čiščenje. - vlaga,-dokazilo, prah-dokazilo, tesnjenje je dobro.Ne glede na to, kje dela, se lahko enostavno rokovanje.Tehnični podatki: - velikost: 6.5 * 15 cm Material: steklo - paket vsebina: 1 x spice jar Opomba: Sporočilo o napaki 1. Ročno merjenje, prosimo, dovolite 1 ~ 3 mm, hvala. 2. Zaradi razlike med različnimi zaslonu, tako da slika morda ne odraža dejanskih barv projekta.Zagotavljamo slog je isti kot na slikah je prikazano v.

Material Steklo

Značilnosti: - visoka kakovost stekla tako varstvo okolja in zdravja. - lepe izdelave, gladko strani in kotu. - načrtovanje svetle barve in pregleden, enostaven za uporabo. - bolj vzdržljiv, enostaven za čiščenje. - vlaga,-dokazilo, prah-dokazilo, tesnjenje je dobro.Ne