Cobrafly 22 MM Pametno Gledati Trak Za MX11 MX10 MX9 DT95

*Barva:Črna/Modra/Srebrna/Brown/Dark Brown/Svetlo Rjava

*Teža:Približno 20 g

Pošiljko

1. Predmeti, ki bodo dobavljeni pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

2.V www.rotary-lent.si standardna dostava čas prihoda je med 15 in 60 dni (Brazilija 60-90 dni).Če je vaš element, ki ne pridejo v 39 dneh, prosimo, sporočite.Če niste prejeli blaga v 60 dneh (Brazilija 90 dni), bomo 100% vračilo plačila.

3.Če ni logistics informacije, se najprej obrnite na nas, da vam pomaga raziskati.

Garancija

1.Če izdelka ne boste uporabljali, ne skrbite, se najprej obrnite na nas, pomagali vam bomo rešiti.Zaradi časovno razliko, mi ponavadi odgovori v roku 24 ur, razen praznikov.

2.Treh Mesecev garancije za izdelek, ki ga naročite pri nas!

3.Ne moremo ponuditi garancijski servis za izdelke, ki so umetnih škodo, vključno, vendar ne omejeno na: vrč, ki jih uporabnik / padec v vodo, ki jo uporabnik / razstaviti, ki jih uporabnik / drugih umetnih škode, ki ga je zaznal uradni servisni center.

4.Za vrnjen izdelek, Prosimo vpišite vaše naročilo Št.na papir in postavite v polje.Povejte nam, povratno sledenje Št.in sledenje na spletno mesto.

Povratne informacije

Vaše zadovoljstvo je naše večno opravljanje.Kot naslednjo sliko, vas prosimo, da nas Popolno 5 Zvezdic, če ste zadovoljni z našimi blaga in storitev.Če katera koli vprašanja, prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate, za popravljanje to.Hvala!

Vrsta Pazi Trak
Blagovna Znamka COBRAFLY
Združljivost Vsi Združljivi
Uporaba Starostni Skupini Za odrasle