HHYUKIMI blagovne Znamke Elastična Prtljage Zaščitni Pokrov Za 19-32 palčni Kovček Voziček Zaščito Vrečko za Prah Primeru Otroka, Risanka Pokrov Potovanja

Elastični Prtljage Zaščitni Pokrov Za 18 to30 Palčni Primerih kovček Prah Vrečke Primeru Potovalni Pripomočki Material Material:100% poliester,Stretch materiala, Različnih velikosti, ki ustreza 18-28 palčni kovček, S (Primerno za 18---20 palčni prtljage) ,M (Primerno za 22---24 palčni prtljage), L (Primeren za 26---28 palčni prtljage),Če je vaša prtljaga je trdo lupino slog, prosimo, da večji velikosti Enostavno namestiti in odstraniti,izjemno trpežne & stroj elastične tkanine spandex Debeline pokrov lahko zaščitite svoje prtljage proti praskam, prahom, Poosebitev vseh novih ali obstoječih kos prtljage Dobra ideja, če želite, da prilagodite vaš kovček med potovanjem ste doživeli vaše prtljage se praske in madeže po tem, ko gredo skozi grozo pot letalskih ravnanje proces?Ta raztegne kovček kritje vam bo pomagal rešiti ta problem,lahko poskusite Funkcije: 100% Novih in kakovostnih Super elastično, fit kovček pravilno Prah-dokazilo, zaščitite vaš kovček iz praskami in prahom Elastični pas in kavljem in zankedesign, ne bo svoboden brez težav Pogosto Zastavljena Vprašanja(FAQ): 1.kaj vrsta materiala, ki je v prtljage kritje narejene?Odgovor:To je izdelana iz poliestra£Spandex£"Tkanina je zelo mehka in prožna ,debel.To ni enostavno krat in bledenje barv.Stretch material 2.Kako to, da greš skozi varnosti?Odgovor:ni problema z varnostnimi s tem pokrov, preverite, ki jih ne potrebujete, vzemite ga s tem izklopite, da gredo skozi varnost 3.Je zaprta z Velcro ali Zadrgo?Odgovor:Obstaja eno Zadrgo in Velcro eno, prosim, preverite, preden jo naročite,Velcro eno s stretch pasu za odpravljanje prtljage Velikost: S,Za 18" ~ 20"kovček M, Za 22" ~ 24" kovček L,Za 26" ~ 28"kovček Barva: Rdeč Kvadrat/Poligon/Mavrica/Ljubezen Paketu: 1* prtljage kritje Opomba: 1.Ta seznam je samo 1 KOS prtljage kritje , ki niso vključeni v prtljage. 2.Merjenja lahko imajo 1-3cm (0.39-1.18-palčni) nenatančna napake.Je morda rahlo barvno odstopanje zaradi različnih prikaže MORA-Preberite, Preden Kupite 1, če ste ruski kupec, prosimo, da izpolnite v Polno Ime Sprejemnik desno (trije deli) vaše naročilo, pred, ko oddate naročilo, drugače ne kurirske se bo vrnil vaš paket.In ne bomo sprejeti nobenih nadomestil za naročilo brez polno ime. 2, Če so Nujno Kupec potrebujete element.Če ne morete čakati, potrpežljivo, CHINA POST ZRAKA POŠTNI paket.Pls izberite Express način, če ste izbrali china post AIR MAIL, ko je z zamudo v prometu.Pls ne prevzema vračilo ali spor, vendar vas vljudno vam želim pomagati razširiti obdelave času vašega naročila. 3,trgovina na Debelo in padec ladijskega prometa, so dobrodošli.Za padec ladijskega prometa, bomo lahko poslali izdelke za vaše stranke 4,Kako sem lahko spremljate moj paket?Boste lahko spremljali vaše paket na naslednje mesto, z uporabo svoje sledenje number:17track.net (kopirati brskalnika, da odprete) 5,Kaj lahko naredim, če kupim varstvo, se čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga razširiti to.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

Blagovna Znamka HHYUKIMI
Element Širina 22cm