Spusti Ladje Meri Harajuku Majica Ženska Dekleta Obreži Zgoraj Risanke 3D Tiskanje Kratka Majica Hooded Veleprodajno Ceno

Podpora Drobno / na Debelo in Dropshipping

Postavka Naslov

Spusti Ladje Meri Harajuku Majica Ženska Dekleta Obreži Zgoraj Risanke 3D Tiskanje Kratka Majica Hooded Veleprodajna Cena Funkcija ČUDOVITO POSTAVKA Opis 100% novo blagovno znamko Metarial: Bombaž + Poliester Spol: Ženske Paket vsebuje:1 x Kos.

1 cm=0.39 palčni

Opomba: barvni lahko malo drugačna zaradi vpliva svetlobe in moniter nastavitev.

Merjenje

Zaradi ročnega merjenja, ne bo 1 do 3 cm napako.Prosimo za razumevanje.

Nasveti!prosimo, preverite in primerjajte po velikosti podrobnosti pred nakupom!Velikost: prosimo, dovolite plusmn2cm razlikuje zaradi ročnega merjenja; 1 cm=2.54 cm.Bombaž in Ployster material, ki je vsebovana za udobno nošenje.3D natisnjeni so v modi trenirke in udobno z dobro kakovost sweatshirts je 3D tiskanje, barvita in svetla.Hvala za vašo podporo!Ste Si To Zaslužijo !

Pet Korakov Do Meri Vaš lastna konstrukcija:

1, se Obrnite na nas in nam pošljite sliko;

2, mi je odvisna od zahteve strank;

3, se bomo za nadaljnjo komunikacijo s to zasnovo;

4, Preverite vzorec sliko in potrditev končnega načrta;

5, naročajo za to in se dogovorite za pošiljko, približno 5 dni.

Obvestilo:

Izdelkov po meri ne sprejemamo v vračilo in reševanje.

Ne bomo se proizvajajo po meri postavka, dokler izplačilo so bili končali.

Po plačilu potrditev, Element, ki bodo dobavljeni v roku 1-5 delovnih dni(Custom-made morali 7-10days).Dobavni rok Cca:ePacket 7-35 dni .Kitajska Post Registriranih Air Mail 30-50days.EMS 10-20 dni .UPS , USPS in DHL 7-10 dni upoštevajte dobavni rok je izražen z www.rotary-lent.si je približek in se lahko razlikuje glede na oddaljenost od Kitajske, kot tudi carinskih predpisov na Debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Kako lahko sledenje moje parcele?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun. 1. Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite nas pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic ,in 5 zvezdic za podrobno oceno vašega naročila.Ko ste nam kažejo screenshot tako 5 zvezdic , vam bomo POPUST za vaš naslednji naročila.

2. Če si delite naš izdelek povezavo na vašo SNS ali Facebook, vam bomo darilo ali POPUST pri naslednjem naročilu.

3. Če ne boste zadovoljni naše porducts, pls obrnite na nas, preden se odpravite nevtralno (3 zvezdice) ali negativna (1-2 zvezde) povratne informacije .Zagotavljamo vam bomo 100% slove vsak problem za vas.

4. Prosimo sporočilo, da nas, preden si pripravite se, da pusti negativne povratne informacije ali odpiranje vseh sporov za naročilo .

Komuniciranje je najboljši način za reševanje težav.

Rokav Slog Redni
Vrsta Puloverji
Blagovna Znamka Luogen
Oblačila Dolžina Kratka