S Bankrot 88-94 cm Pas 66-70 cm Vrh Dolžina 55 cm Krilo, Dolžine 85 cm

XL Bankrot 102-106cm Pasu 84-94 cm Vrh Dolžina 58 cm Krilo Dolžina: 88 cm

2XL Bankrot 106-116 cm Pas t 90-100 cm Vrh dolžina 59 cm Krilo dolžina 89cm

DOSTAVA NASVETI:

1.Čas dobave:potrebujemo 2-5 delovnih dni za pripravo vaše naročilo zaradi naših številnih naročil vsak dan.

2.Poskrbite, da boste poslali pravilen naslov za dostavo in telefonsko.Vsi predmeti, ki bodo dobavljeni le, če je naslov za dostavo, ki ste jih.

POVRATNE informacije:

1.Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite vaše pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic .Z dolgimi pozitivne povratne informacije in kupca kažejo ,vam bomo $1 ali darilo .Smo tudi veseli, če ga lahko delimo elemente na INS in facebook , izročiti vaš zaslona do nas, vam bomo $2 preveč.

2.Če imate kakršne koli težave z naših izdelkih ali storitvah, vas prosimo, da contactus najprej, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.

PRODAJALEC NASVETI:

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.Na debelo, vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja le 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne bo pustil informacij o nas, če bi radi.Kako lahko sledenje moje parcele?lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje www.17track.net (Kopirati brskalnika, da odprete)

Dolžina Obleke Mid-Tele
Sopihanje Zapiranje Tip Elastični Pas
Oblačila Dolžina Redni
Kategorija Izdelka priložnostne obleko,

Visoka Kakovost, Elegantna Ženske Seksi Očesa Čipke Vrhovi+ Krila Elastičen Pas, Dva Kosa Iz Ženske Obleke Vrhovi Krilo Pika Kompleti Oblačil S Bankrot 88-94 cm Pas 66-70 cm Vrh Dolžina 55 cm Krilo, Dolžine 85 cm M Bankrot 94-98cm Pasu 72-76 cm Vrh Dolžine 56